Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Пограбування
Пограбування
Тандем-пресс
Четвер, 15 жовтня 2009, 06:19      Ромни, Сумська область

Вже неодноразово працівники міліції наголошували на тому, що не варто пускати сторонніх осіб до свого помешкання тільки тому, що вони представляються працівниками певної установи. В першу чергу треба перевірити наявність документів, які посвідчують дану особу та його повноваження перевіряти чи лічильник, чи справність певного приладу, чи будь-що інше. До того ж треба насторожитися  тоді, коли ви не викликали ніякого спеціаліста.

 

Громадянин К. на початку вересня звільнився з місць позбавлення волі. Але замість того, щоб спробувати пошукати чесний заробіток, він знову став на злочинну стежку. Чоловік вирішив просто пограбувати когось із роменців. Спочатку він обрав жертву – придивлявся до зовнішнього вигляду будинків і зупинився біля того, який виглядав убогіше за інші. З цього грабіжник зробив висновок, що там проживає людина похилого віку, яка навряд чи стане чинити опір. Постукавши до хати, він отримав підтвердження своїх припущень: двері відчинив старенький дідусь.

 

Злочинець представився співробітником служби енергонагляду і сказав, що треба перевірити лічильник. Пенсіонер нічого не запідозрив і дозволив незнайомцю подивитися на лічильник. За цю послугу аферист попросив 2,80 грн. Сума незначна, але за допомогою цього простого прийому він довідався, де старенький зберігає свої скромні прибутки. Отже, дідусь нічого не підозрював і витягнув з-під матрацу 3 грн. Крадій навіть здачу дав – 20 коп. А потім попросив господаря принести останню квитанцію за електроенергію. Папірці власник зберігав у сусідній кімнаті, і цих хвилин злочинцю вистачило, аби залізти у схованку  під матрац і витягти 680 грн. – вся сума, яка була надійно захована (як видавалося дідусеві). Тому пенсіонер, повернувшись до кімнати, виявив порожню схованку та порожню кімнату. Тільки після цього він зрозумів, що до нього приходив ніяк не співробітник комунального підприємства, а грабіжник.

 

Слідству допомогло те, що потерпілий запам’ятав прикмети злочинця і зміг описати його співробітникам служби карного розшуку. Разом з експертною службою вони і затримали колишнього зека. Зараз порушену кримінальну справу, ведеться досудове слідство. Більш за все, вже незабаром злочинець повернеться за грати, так і не встигнувши насолодитися свободою.

 

А всім читачам хочеться нагадати, що збереження ваших грошей повною мірою залежить від вас: обов’язкова перевірка документів незнайомців убереже від подібних неприємних ситуацій. Не зайвим буде ніколи не діставати гроші зі схованок при сторонніх особах.

 

Наталія Войтенко, помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня