Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Емоції від спорту
Емоції від спорту
Тандем-пресс
П'ятниця, 09 жовтня 2009, 08:06      Ромни, Сумська область

Заняття спортом потрібні для того, щоб тримати своє тіло у гарній формі, розвивати самодисципліну та виховувати силу волі. Безумовно, спорт продукує певні емоції. Як виявляється, вони не завжди є позитивними, а їх прояв не завжди влаштовує присутніх при цьому.

До нас звернувся житель нашого міста Віктор Білецький. Він висловив свої враження від присутності на стадіоні, коли дві команди із сіл району проводили футбольний матч:«Щойно я підійшов до трибун, як почув страшний мат з поля. Гравці в такий спосіб намагалися з’ясувати стосунки із суперниками, - розповів Віктор Леонідович. А суддя не зробив їм жодного зауваження».

Начальник районного відділу у справах фізкультури та спорту Сергій Корнух на прохання нашого кореспондента дав своє бачення ситуації: «У контактних видах спорту можуть бути емоції. Безумовно, це  не допустимо, щоб гравці з поля вживали лайку (це не є винятком і для інших людей). Суддя на полі повинен був відреагувати на таку поведінку, якщо він чув ці висловлювання. Покарання за лайку – жовта картка, а за повторне порушення  - вилучення з поля. Тому якщо арбітр чув лайку, але не зреагував, він теж винен. Хоча, знаючи принциповість рефері, який судив той матч, я не думаю, що він залишив  би таке ставлення до суперників та всіх присутніх не поміченим».

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

7
7