Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Говорити простіше, ніж працювати
Говорити простіше, ніж працювати
Тандем-пресс
Четвер, 01 жовтня 2009, 14:15      Ромни, Сумська область

Координаційна рада, яку почав проводити секретар міської ради Леонід Набойченко, стосувалася питань виплати зарплат та пенсій, складання адмінпротоколів, підсумків звітів дільничних та стану списків виборців. Треба сказати, що Леонід Миколайович впорався з завданням і цілком правильно розставив акценти у роботі підрозділів виконкому. Тепер задача підлеглих – виконати поставлені перед ними завдання.

 

Новини міліції

 

Заступник начальника-начальник штабу, Віталій Гринь проінформував, що комплексне відпрацювання території здійснювалося з метою профілактики злочинності, всім співробітникам правоохоронних органів довелося працювати у посиленому режимі, часто патрулювання здійснювалося у вихідні дні працівників, але це дало свої позитивні результати.

 

Віддайте зароблене!

 

Зарплати та пенсії нині переживають не найкращі часи, багатьом  їх не виплачують, затримують або суттєво урізають. Алла Біленко, начальник Пенсійного фонду, розповіла, що зараз ситуація стабільна, але до планових надходжень до наповнення бюджету на вистачає 1 млн. грн. через проблеми з відрахуваннями НГРЕ і філія Райавтодор. Також Алла Григорівна повідомила: власних  коштів вистачає на забезпечення лише 50% виплат. І наголосила, що пенсіонери – найбільш сумлінні платники податків, хоча дехто з них отримує лише мінімальну пенсію – 544 грн.  Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Єфімова теж скаржилася на несумлінних платників зарплат: НГРЕ, ДБУ-29 та ВАТ «Тракторозапчастина».

 

Заглянути у списки

 

Щодо підготовки до виборів, то до всіх виборців висловили прохання перевірити свої дані  у списках, аби голос кожного був використаний. Міський голова Павло Помаран дав строк до наступної понеділкової координаційної ради, аби почати більш плідно працювати в цьому питанні. Відділ державного реєстру виборців знаходиться за адресою: бул. Шевченка, 65, куди кожен може прийти і уточнити свої виборчі дані.

 

Борги за комуналку

 

Зайшла мова і про стягнення заборгованості за спожиті комунальні послуги. Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга розповів про наявні 8 справ щодо стягнення боргів на загальну суму понад 8 тисяч грн. Виконавча служба змогла стягнути лише 546 грн. Звідси випливло питання про функціонування цього органу, адже начальник цієї служби на засідання координаційної ради не з’явився. Також прозвучала репліка, що іноді виконавча служба накладає штрафи незаконно і в суді вдається оскаржити це рішення.

 

Дільничні спрацювали незадовільно

 

У цьому році проходили звіти дільничних інспекторів міліції  у кварталах. На їх результати звернула увагу  заступник міського голови, керуюча справами виконкому Анжеліка Окіпна. Мається на увазі, що ефективності такі звіти не дали: по-перше, інтерес громадян був вкрай млявий, по-друге, після підведення підсумків жодних змін так і не сталося, тобто проблеми залишилися старі. Зокрема, на території кварталу №18, незважаючи на тривожну ситуацію із заключенням договорів на вивезення сміття, не прийшов представник санстанції, а дільничний інспектор не надав матеріали свого звіту у міськвиконком. Цифри із кількістю заключених договорів говорять самі за себе: всього там планувалося близько 500 угод, з них підписали договори лише 38, а регулярно сплачують 5. Наголосила Анжеліка Віталіївна на відсутності реакції з боку дільничних та працівників СЕС. Тому у найближчий час там продовжуватиме літати сміття, його і далі розтягуватимуть тварини, а така перспектива аж ніяк не тішить.

 

Також говорили про велику кількість точок самогоноваріння. І хоча ці адреси та імена відомі багатьом, представники міліції зізналися, що не мають достатньо важелів впливу на цих підприємливих порушників закону. Щоправда, Віталій Гринь пообіцяв наступного понеділка доповісти про результати боротьби із самогоноварінням. Мер Павло Помаран висловив незадоволення якістю проведених звітів дільничних, адже вони майже завжди проходили при порожньому залі. І наголосив, що така формальна робота аж ніяк не робить честі працівникам правоохоронних органів.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30