Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Ювілей партії
Ювілей партії
Тандем-пресс
Четвер, 01 жовтня 2009, 14:04      Ромни, Сумська область

10 років – це мало чи багато? Як історичний відрізок – це короткий термін, але у політичному світі десятиріччя важить багато. Адже є лише кілька партій, які можуть похвалитися таким терміном існування. Та й з огляду на незліченну кількість партій-одноденок часто політичні сили губляться і не витримують конкуренції. Блок Юлій Тимошенко, незважаючи на труднощі та проблеми, зміг перерости десятирічний рубіж, чим по праву може пишатися. Члени партії, депутати обласної та міської ради від БЮТ, ті, хто стояли 10 років тому у витоків політичної сили, зібралися минулої п’ятниці у будинку культури з нагоди такого солідного політичного ювілею.

 

Голова міського осередку партії Любов Яцура зі сцени привітала всіх присутніх з цим святом, зачитала вітальну телеграму лідера БЮТу Юлії Тимошенко, похвалилася, що квиток Блоку Юлії Тимошенко мають понад 1800 членів. Згадала вона про те, з чого все починалося: «У 2000 році була створена міська партійна організація «Батьківщина», до якої увійшло  14 чоловік, в основному працівники медичної галузі. Ми розвивалися разом з нашою Україною, їй 18 років, а нам – 10».

 

Мабуть, всі пам’ятають, що на позачергових  парламентських виборах 2007 року у Ромнах саме блок Юлії Володимирівни набрав найбільшу кількість голосів – майже 50%. Не оминула Любов Костянтинівна увагою такий аспект діяльності БЮТівців, як благодійність. Зокрема, депутати міської  фракції БЮТ допомагали у добудові СЗОШ  № 1, посприяли продовженню руху автобусу №3, про що вже давно мріяли його користувачі, постійно допомагають вихованцям школи-інтернату та хворим дітям, одиноким громадянам. Також роменські БЮТівці без залучення бюджетних коштів облаштували громадську приймальню депутата Верховної Ради Володимира Полохала. Незмінним спонсором ледь не всіх загальноміських та освітніх заходів міста виступає депутат від БЮТ обласної ради Олександр Саєнко: саме він цього вечора отримав найбільше компліментів.

 

Міський голова Павло Помаран хоч і є членом «Нашої України», на свято прийшов. Він відмітив, що БЮТ – це сильна і виважена фракція, яка приймає рішення на користь нашої міської громади. Мер побажав, щоб блок і надалі діяв як моноліт і був однією сім’єю. Член обласної ради, член бюро обласної та міської партії «Батьківщина» О. Саєнко скромно зізнався зі сцени, що говорити він не любить, йому краще попрацювати. Також Олександр Іванович зазначив, що їх партія не звикла сваритися на сесії. У них можуть бути суперечки, але вони вирішуються на засіданнях фракції. «Але ми ідемо на сесію і тримаємо там обличчя, на відміну від багатьох інших», - сказав пан Саєнко.

 

Віктор Усик, голова Роменської районної партійної організації «Батьківщина» висловися досить чітко: «Партій багато, а Батьківщина – одна». Голова всеукраїнської громадської організації «Жінки Батьківщини» Олена Кревсун висловила сподівання, що того дня у залі зібралася одна велика родина.

 

З нагоди ювілею окремим членам партії вручили грамоти. Зокрема, відмітили Наталію Осауленко, Олександра Саєнка, Євгена Василенка, Миколи Андрусенка, Ніну Рудь, Миколу Зінченка, Анатолія Холявка, Жанну Омельченко, Віру Івко, Павла Ткаченка, Любов Шалаєву, Людмилу Пащенко, Юрія Закроя, Людмилу Бондаренко, Івана Сушко.

 

Після вручення грамот працівники будинку культури та запрошені артисти подарували всім присутнім (а зібрався майже повний зал) святковий концерт.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння