Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

День міста
Тандем-пресс
П'ятниця, 25 вересня 2009, 05:37      Ромни, Сумська область
16 вересня Ромни відзначали День визволення міста від німецько-фашистських загарбників16 вересня Ромни відзначали День визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Можна з упевненістю сказати, що святкування 66-ї річниці вдалося на славу. По-перше, цього дня святкували всі: і діти, і дорослі, і навіть деякі трудові колективи влаштували собі за рекомендацією міського голови вихідний день. А по-друге, приємно відмітити, що незважаючи на кризовий стан у країні, люди змогли гідно відсвяткувати одне з головних свят Ромен.

Почалося свято мітингом біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де присутні поклали квіти до монументу. На алеї героїв пройшло відкриття зірки роменської підпільниці Тетяни Маркус. Дівчина була закатована фашистами у віці 22 років, але за своє життя встигла знищити не одного німецького офіцера і солдата. 19 вересня 1941 року вона була однією із жінок, котрі на Хрещатику зустрічали окупантів з букетами, у яких замість квітів були гранати. За свою мужність дівчина отримала звання «Герой України» посмертно.

Біля Братської могили виступали представники міського керівництва, афганці, живі свідки тих страшних воєнних років. А найзворушливіше виглядали вихованці дошкільного закладу №2, які в українських костюмах виконали справжню козацьку пісню. На якісно вищому рівні звучав хор ветеранів, що підбадьорило всіх присутніх. Член президії ради ветеранів міста Олександр Задвернюк у своєму вітальному слові часто вимовляв «Наше місто», що є яскравим прикладом його патріотизму. Во істину, не старіють душею ветерани!

На центральній площі міста працював ярмарок-виставка різноманітних зразків продукції: продукти харчування, меблі, одяг та взуття, будматеріали тощо. Щоправда, бажаючих виставити свою продукцію було не так вже й багато. У парку для ветеранів приготували солдатську кашу, для малечі діяли атракціони та розважальні конкурси. Учнівські колективи міста презентували «Містечко майстрів».

Ввечері черга урочистих заходів продовжилася показом модного одягу авторства Петра Сороки, ходою активістів молодіжного руху Ромен під прапором міста. Працівники ТОВ  “Роменський завод продтоварів” підготували солодкий подарунок для зібрання на площі біля сцени: вони спекли торт із гербом міста на фоні українського прапору. Смакоту розрізали і розділили між всіма бажаючими. Привітали роменців із Днем міста артисти з Києва – гурт «Made in Ukraine», які змогли задовольнити смаки нашої молоді. Підсумок у свята був традиційний – феєрверк.

Марія Козаченко

 

16 вересня Ромни відзначали День визволення міста від німецько-фашистських загарбників

16 вересня Ромни відзначали День визволення міста від німецько-фашистських загарбників

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop27
konotop27