Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Покликані рятувати
Покликані рятувати
Тандем-пресс
П'ятниця, 25 вересня 2009, 05:35      Ромни, Сумська область

17 вересня – День рятувальника17 вересня – знаменний день тих, хто своє життя присвятив високому обов’язку – рятуванню інших. Саме цього дня відзначається День рятувальника. Ромни вже давно відомі на всю область (а може і всю Україну?) завдяки підрозділу МНС.

Віднедавна військове формування отримало розширений діапазон зони відповідальності: Сумську, Харківську, Чернігівську та Полтавські області. Змінилася і назва: ІІ Спеціальний загін швидкого реагування (ІІ СЗШР). Отже роменських підрозділ гідно зарекомендував себе серед подібних формувань, чим пишається як керівник частини Сергій Біляєв, так і кожен його підлеглий.

На 17 вересня призначили освячення нової каплиці, названої в честь ікони Божої Матері Неопалима Купина та святителя Іоасафа Бєлгородського. До зведення храму на території військової частини долучилися всі співробітники, саме їх імена викарбувані на гранітній плиті біля каплиці. Освячував храм єпископ Сумський і Охтирський Євлогій. Він був дуже радий, що каплицю ікони Божої Матері Неопалима Купина побудували руки тих, хто щодня ризикує своїм здоров’ям та життям заради інших. І відмітив, що чим більше з’являється церков, тим менше стає тюрем. А це, безперечно, тішить. Окрім єпископа Євлогія брали участь в освяченні храму представники духовенства міста, мер Павло Помаран та полковник Юрій Адамов із Міністерства надзвичайних ситуацій. Всі, хто прийшов цього дня до каплички, отримали благословення вищого духовенства.

На центральну вулицю міста еменесники вивезли свою сучасну техніку. Такі покази дуже любить малеча, яка має змогу роздивитися у найдрібніших деталях танки, військові джипи, надувні рятувальні човни. Окрім машин у заході брала участь і рятувальна собака – німецька вівчарка. До неї з боку дітей  теж був підвищений інтерес, тож під кінець «роботи» песик виглядав стомленим.

У будинку культури зібрався повний зал працівників військових підрозділів, колишні працівники та запрошені гості. Від імені міського голови та голови районної державної адміністрації працівники МНС отримали грамоти з невеликим грошовим доважком. Юрій Адамов, представник керівництва міністерства, теж вручив грамоти кращим бійцям. Начальник ІІ Спеціального загону швидкого реагування Сергій Біляєв та його заступник по роботі з персоналом Михайло Бондаренко роздали «подарунки від міністра» - чергові воїнські звання. Долучилися до поздоровлень своїм колегам воїни-афганці, які у вітальному слові побажали: «Нехай Ваша робота якомога менше використовується на практиці». Також Сергій Васильович згадав про своїх колишніх співробітників, а нині – пенсіонерів, яким теж вручили грамоти.

Після офіційної частини присутніх розважали концертною програмою військовий духовий оркестр, вихованці загону із школи-інтернату та запрошені артисти. Протягом дня неодноразово звучало побажання, щоб працівники військового підрозділу частіше тренувалися на полігонах та у навчальних класах, і якомога рідше застосовували свої знання та техніку на практиці – в аварійних та надзвичайних ситуаціях.

Тетяна Івасин

 

 

17 вересня – День рятувальника

 

 

17 вересня – День рятувальника

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел