Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Школа отримає добудову
Школа отримає добудову
Тандем-пресс
Четвер, 03 вересня 2009, 07:28      Ромни, Сумська область

Школа отримає добудову Міський голова зібрав журналістів на прес-конференцію, аби повідомити їм приємну новину: нарешті у спеціалізованій школі №1 завершиться добудова, котра вже не один рік є болючим питанням для цього навчального закладу.

«Пройшов тендер на будівництво, його виграла Роменська організація ДП «Ромнипромбуд», - розповів мер. - Минулої п’ятниці відбулося перше засідання робочої групи, яку очолює начальник відділу капітального будівництва обласної державної адміністрації Микола Король, представники проектної та проектної організації, облдержадміністрації. Вже є графік виконання робіт, згідно з яким з 31 серпня почнуться будівельні роботи. Закінчення заплановане на 15 грудня цього року. Загальна сума робіт – 2 мільйона 230 тисяч гривень. Там буде проведена заміна покрівлі із шиферу на сучасний матеріал, фасадні роботи, утеплення, внутрішні роботи. Проект на будівництво готувався  ще три роки тому, за цей період сталися суттєві зміни,  з’явилися новіші будівельні матеріали, але коригування вартості робіт в сторону збільшення неможливе і недопустиме. Доведеться шукати тих постачальників, які зможуть забезпечити матеріалами за найбільш доступними цінами. Ми впевнені, що «Ромнипромбуд» є найпотужнішим будівельним підприємством нашого міста, тому воно впорається з поставленими задачами. Добре, що маємо таку приємну новину для освітян перед початком нового навчального року».

- Ці роботи ведуться за кошти державного бюджету?

Кошти були заплановані у державному бюджеті, тут є велика заслуга голови комітету освіти і науки Володимира Полохала, голови ОДА Миколи Лаврика, котрий особисто слідкував за дотриманням законності під час проведення тендерних процедур. Фінансування розпочнеться з середини вересня, а поки що підрядна організація вестиме будівництво за свої оборотні кошти. Це було обумовлено заздалегідь.

- Раніше, за часів президентства Леоніда Кучми, у Ромни приїздило багато тодішніх високопосадовців, які демонстрували всіляку підтримку даному питанню й обіцяли сприяти школі. Чи дотримали вони своє слово?

Ну якби сприяння роботам було, то школа вже мала би завершену добудову. Сюди приїздило багато чиновників, але найбільший поштовх був від того, що ми запросили голову комітету Верховної ради з питань освіти і науки Володимира Полохала. Добре, що в умовах  фінансової кризи цей об’єкт був помічений і фінансування все-таки розпочнеться.

- У грудні заплановане розрізання стрічки. А навчання? Уроки проходитимуть з нового навчального року чи вже з другого півріччя?

Будівництво завершиться і шкільний колектив зможе одразу експлуатувати приміщення за призначенням. Там не буде багато навчальних кабінетів. Запланована актова зала, якої немає у такої великої школи, 5 класів, санвузли. Я переконаний, що актова зала має величезне значення для проведення навчального процесу. Адже там вирує позакласне життя – гурткова робота, репетиції, додаткові заняття. Іноді вона навіть важливіша за класи. Місця, які забезпечують організацію таких позаурочних заходів – одне з головних. В цьому я переконаний, як колишній педагог. Та й батьківські збори, збори учнівського чи педагогічного колективу можна буде провести у більш комфортних умовах.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35