Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Початок нового року
Початок нового року
Тандем-пресс
Четвер, 03 вересня 2009, 07:20      Ромни, Сумська область

1 вересня – перший день нового навчального року1 вересня – перший день нового навчального року. Саме з початком осені всі школярі згадують вивчене минулого року, приводять у порядок своє шкільне приладдя, купують букети вчителям. Не менше клопотів з настанням осені і у їхніх батьків та викладачів.

У загальноосвітній школі №3 зранку лунали дитячі голоси, метушилися першачки, випускники чепурилися, вчителі готувалися до свого першого уроку  в новому навчальному році, батьки – хвилювалися і раділи за своїх дітей.

У цьому році до школи №3 прийшли не тільки 11 нових учнів, а й новий директор. На заміну Ніни Василівни Тертишник прийшла молода колега, вчитель української мови Олена В’ячеславівна Юракова. Їй доведеться нелегко, адже протягом кількох років у місті мусувалося питання закриття цього навчального закладу через малу кількість учнів і дороге утримання кожного школяра за рік. На щастя, школа все-таки функціонує, у ній навчатиметься 113 учнів. У своєму слові перед учнями та вчителями Олена В’ячеславівна наголосила на тому, що цінність закладу – в дітях. І успіх чекає тоді, коли всі працюватимуть єдиною командою, у тісній співпраці учнів, вчителів і батьків. Хочеться побажати удачі молодому директорові і повного взаєморозуміння у колективі! Вітальні слова на святі говорив і випускник третьої школи, а нині депутат міської ради Андрій Жарий. Він привітав учасників урочистостей з початком нового навчального року.

Зворушливі першокласники розповіли віршики, учениці одинадцятого класу вручили їм канцелярське приладдя і побажали всіляких успіхів у новому для малюків світі знань.

Із рук молодого директора найкращі учні школи отримали грамоти, а  команда старшокласників, які відпочивали у таборі наметового типу, отримали подяку за зайняте третє місце. На завершення свята пролунав перший дзвінок у цьому році. А вчителі школи могли ледь втримати величезну кількість букетів, які їм дарували їх учні. Вітаємо всіх педагогів та школярів з початком чергового навчального року!

 

Марія Козаченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе