Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Свято нашої незалежності
Свято нашої незалежності
Тандем-пресс
П'ятниця, 28 серпня 2009, 13:38      Ромни, Сумська область

24 серпня в Україні святкують державне свято – День незалежності. Оскільки цей день припав на понеділок, цього року всі заходи провели ще напередодні – у неділю. Зранку біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов урочистий мітинг. На ньому за відсутності міського голови Павла Помарана виступав його заступник – Володимир Книга.

Він зокрема відмітив, що зараз в країні важкий економічний стан, але великі надії покладаються на молоде покоління. Наголосив він і на необхідності створення належних умов для розвитку підростаючого покоління, тобто впроваджувати соціальні програми. Згадав Володимир Юрійович і досягнення наших учнів: Наталія Дмитренко стала однією із 69 учнів України, які на незалежному тестуванні набрали максимальну суму балів.

Керуюча справами виконкому, заступник міського голови Анжеліка Окіпна вручила грамоти міського голови найкращим працівникам наших підприємств у різних галузях. Приємно, що наше місто має велику кількість достойних робітників. Далі слово взяв як завжди радикальний Пилип Кравчук, депутат від «Нашої України». Він відстоював політичні інтереси своєї партії, при цьому різко критикуючи дії інших сил. Хоча  доречність таких промов на державному святі стоїть під великим питанням. 

Учениця школи № 7 Тетяна Заворотько у своїй промові висловила переконання, що майбутнє залежить від свідомості саме молодого покоління. Завершився урочистий захід покладанням квітів до монументу Кобзаря, до якого долучилися і представники Роменського козацтва. Хочеться відмітити, що на святах все частіше можна зустріти людей у вишиванках. Та й маленькі діти з синьо-жовтими прапорами в руках зустрічалися доволі часто.

Вдень з нагоди свята проходила виставка художніх робіт Миколи Самохіна і Лариси Терещенко. У церквах міста відбувалися молебні за Україну та її народ. Вдень у міському парку проходила розважальна програма для дітей. До її організації долучилися окремі депутати від групи «Солідарність», котрі стали спонсорами заходу. Завдяки цим дорослим малеча мала нагоду взяти участь у веселих конкурсах, вікторині по історії козацтва та ще й потанцювати. Жодна дитина не пішла зі сцени без подарунку – солодощів та шкільних дрібничок.  І треба було бачити щире захоплення малечі від отриманих призів. Вечір був традиційний – святкова концертна програма за участю відомих роменських співаків і танцювальних колективів.

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop35
konotop35