Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс 110 років Миколі Бажанову
110 років Миколі Бажанову
Тандем-пресс
П'ятниця, 14 серпня 2009, 08:07      Ромни, Сумська область

110 років Миколі БажановуУ 1899 році у Ромнах народився відомий письменник, член спілки письменників СРСР, знавець мистецтва Микола Данилович Бажанов. З нагоди 110-річного ювілею автора романів «Рахманінов» і «Танєєв» представники творчої інтелігенції нашого міста вшанували його пам'ять.

Згадали присутні про свої особисті зустрічі з видатним земляком, його любов до музики, мистецтва. Красномовним доказом цього є той факт, що де б не жила родина Миколи Даниловича, у будинку обов’язково був рояль, на якому грали всі члени родини.

Олександр Триус та Любов Усова прочитали молитву  в пам'ять про Миколу Даниловича на його могилі. Віктор Клейніх, редактор літературно-історичного альманаху «Ромен» зачитав доповідь про постать нашого відомого земляка, який мав нагоду спілкуватися з багатьма відомими радянськими письменниками. Поет, академік академії оригінальних ідей Петро Харченко зачитав свій вірш, який присвятив письменникові. Поетеси Валентина Донецька та Любов Шемчук теж виступали зі своїми творами. Поет Віктор Плашкін зачитав уривки з роману М. Бажанова. Говорили про поета і член академії оригінальних ідей, член спілки журналістів Валентин Бугрим, краєзнавець Григорій Діброва. Словом, послідовники ідей відомого письменника гідно вшанували його пам'ять. 

 

110 років Миколі Бажанову

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8