Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс І я там була, мед їла-пила
І я там була, мед їла-пила
Тандем-пресс
П'ятниця, 14 серпня 2009, 08:01      Ромни, Сумська область

Минулі вихідні пройшли під знаком меду – у Ромнах відзначали День медуМинулі вихідні пройшли під знаком меду – у Ромнах відзначали День меду. В першу чергу, це пов’язано з релігійним святом Медового Спасу. У суботу пройшло освячення та  відкриття виставки-продажу медової продукції, діяв консультативний пункт товариства пасічників, спортивні розваги для малечі, змагання з різних видів спорту, конкурс малюнку на асфальті на медову тематику, виставка дитячих робіт. 

 

Голова товариства пасічників Олексій Карпенко розповів журналістам: «Виставка-продаж меду проходить вже 4 рік поспіль. Приємно, що роменці чекають на цей захід. Політичні заходи зараз проводяться частіше і вже встигли всім набриднути, а ми пропагуємо вживання найкориснішого продукту – меду. Метою заходу є навіть не сам продаж медової продукції, а комплекс заходів, до яких залучають дітей (конкурс малюнку на асфальті, розваги). Ну і, безумовно, поширення кола шанувальників меду є найголовнішим. Це корисний, цілющий продукт, з його допомогою можна робити профілактику хвороб, лікуватися і покращувати імунітет», - розповів О. Карпенко.

 

Ціни на святі

 

Деякі пасічники вивісили прейскурант своїх цін, що значно полегшувало їм роботу, адже кожен бажаючий міг просто подивитися на вартість продуктів.

 

Мед можна було купити за ціною 20 грн. за 0,5 л. Прополіс коштував від 5 грн., 1 кг воску – 80 грн., 1 кг стільникового меду – 60 грн., пилок – 150 грн. за 1 кг.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

43
43