Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Як не стати жертвою злочину
Як не стати жертвою злочину
Тандем-пресс
П'ятниця, 31 липня 2009, 09:25      Ромни, Сумська область

Пам’ятайте, вуличні грабіжники ретельно обирають свою жертву й часто стежать за нею. Саме тоді, коли ризик піддатися нападу вам здається мінімальним, вони стрімко й зухвало діють.

 

karmannikУ вечірній час (за можливості) зустрічайте своїх близьких, особливо жінок, дітей та людей похилого віку. Ввечері ходіть освітленими і людними вулицями, не вибираючи для скорочення шляху дворів чи темних провулків. Якщо в темний час доби у безлюдному місці вас просять дати прикурити чи запитують, котра година, будьте готові до можливого нападу. Питання на зразок відомого з фільму виразу «Як пройти до бібліотеки?» часто бувають лише способом приспати вашу увагу. Ставтеся з недовірою до незнайомця, який просить на вулиці розміняти гроші. Це може виявитися трюком, щоб довідатися вміст вашого гаманця.

 

Нерідко пограбування трапляються і в Ромнах. Наприклад, 17 липня в районі вокзалу біля продуктового магазину невідомі особи напали на чоловіка і побили його. Це сталося вночі – близько 3 години. Окрім отриманих ударів у потерпілого ще й забрали 200 грн. та мобільний телефон. У жительки села Заклимок з її подвір’я невідома особа викрала балон з газом. Неприємна подія сталася саме вночі. Для власної безпеки краще не залишати вночі цінні речі на подвір’ї.

 

Якщо ви відчуваєте, що вас переслідують, різко поверніться. Грабіжник, який збирається вихопити вашу сумку чи пакет, майже завжди розраховує на те, що потенційна жертва побачить його тільки зі спини, коли злодій  вже тікатиме зі здобиччю. Якщо ви встигли побачити його обличчя, це може істотно послабити агресивні наміри нападника.

 

Пізно увечері жінкам не варто привертати увагу сторонніх осіб до своїх прикрас. Їх краще сховати під одягом або взагалі зняти. Також не рекомендується носити гроші й коштовності в сумочці, краще покладіть їх до внутрішньої кишені одягу. У разі зняття певної суми з банкомату будьте пильні, звертайте увагу на те, щоб за вами ніхто не спостерігав. Не перераховуйте гроші на вулиці. Ніколи не демонструйте стороннім, що маєте при собі багато грошей. Тримайте у різних місцях великі і дрібні купюри. У транспорті не стійте біля дверей, оскільки у вас з рук може вихопити сумку хто-небудь із пасажирів, котрі виходять. Злочинці обирають своїми жертвами лише тих людей, які не проявляють пильності до свого майна. Імовірність бути пограбованим залежить у першу чергу від вас.

 

Наталія Войтенко,

помічник начальника міліції по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка