Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс 90 років службі кадрів
90 років службі кадрів
Тандем-пресс
П'ятниця, 31 липня 2009, 09:22      Ромни, Сумська область

90rokiv29 липня служба  кадрового забезпечення МВС відзначає  90 років з часу заснування. Саме  у 1919 р., після революції, був заснований цей підрозділ. У Роменському МВ службу кадрового забезпечення очолює заступник начальника міліції майор міліції В’ячеслав Науменко. Саме з ним ми поспілкувалися напередодні ювілею. 

 

- В’ячеславе  Євгенійовичу, у чому полягає  ваша робота?

 

- Завдання кадрової  служби – вивчення та підготовка кандидатів на посади в органи внутрішніх справ, надання їм необхідних професійних навичок, перевірка фізичної та психологічної підготовки. Обов’язкова умова для всіх потенційних працівників – служба у збройних силах України, моральна стійкість, здатність переносити складнощі та вміння приймати адекватні рішення  в будь-яких ситуаціях. Безумовно, перевіряємо і здатність людини працювати ненормований робочий день, його рівень вихованості та культури, вміння знаходити спільну мову з людьми, незалежно від їх статусу. Важливим є також вміння чітко викладати свої вимоги до людини. Цьому ми теж вчимо. 

 

- Як саме проходить період підготовки до роботи в ОВС?

 

- Ми вивчаємо кожного кандидата 2 місяці. Саме стільки  триває навчання та підготовка до роботи. Людина проходить стажування у тому підрозділі, де в подальшому планує працювати. Обов’язково проходить медичну комісію та військово-лікарську комісію в поліклініці ГУМВС.

 

Близько 60% кандидатів ми не зараховуємо. Основним фактором є слабке фізичне та психологічне здоров’я. Адже навіть проходження служби в армії не є запорукою достатнього рівня підготовки. Ті параметри, які від нас вимагає міністерство, є жорсткими, тому помилятися ми не можемо.

 

- Чи буває,  що кандидат хоче служити в  одному підрозділі, а ви бачите, що його людські та професійні  навички знайдуть краще застосування  в іншому? 

 

- Взагалі, у правоохоронних органах є певні професійні щаблі, які повинен пройти кожен. Насамперед, це робота патрульної служби та дільничних інспекторів. Це є тими сходинками, звідки всі починають своє кар’єру в ОВС. Адже для служби в, скажімо, слідчому відділенні чи відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків треба мати більше професійних навичок. Ними можна оволодіти лише після певного періоду роботи.

 

- У мене є  не дуже приємне для вас  питання, але воно теж є важливим. Чи траплялися випадки, що працівник міліції був звільнений за невідповідність займаній посаді? 

 

- Функціональні обов’язки працівника міліції дають  людині певну владу і дехто інколи починає нею зловживати. За минулий  рік ми виявили в лавах Роменського  МВ один такий випадок, цього міліціонера звільнено. 

 

- У чому складність  вашої роботи?

 

- Це постійна відповідальність за особовий склад. Щоб  всі отримані навички правоохоронці  могли правильно застосовувати  в будь-яких обставинах. При затриманні злочинця кожна помилка може коштувати життя – твого власного або чужого.

 

Я дуже ціную те, що незважаючи на будь-які випробування, кадровий потенціал відділу залишається міцним, а професійне ядро становлять висококваліфіковані працівники, мужні, вірні Присязі офіцери, що, без сумніву є досягненням Служби кадрового забезпечення.

 

- У правоохоронців постійно є психологічні перенавантаження, їм доводиться стикатися з різними людьми в різних обставинах. Які методи психологічного розвантаження ви застосовуєте?

 

- Двічі на тиждень співробітники проходять  фізичну підготовку. У такий спосіб  вони можуть відволіктися від  проблем, вдосконалити навички працювати в команді і тримати себе в належній фізичній формі.

 

Прес-досьє

 

Науменко В’ячеслав Євгенійович, майор міліції

Народився у  Ромнах у 1972 році. Закінчив ЗОШ № 5, потім сільськогосподарський технікум за спеціальністю «технік-механік». Вищу освіту здобув у Київському національному аграрному університеті. В органах внутрішніх справ працює з 1993 року. Починав працювати у ДАІ на посаді інспектора ДПС. У 2005 році у зв’язку з реорганізацією органів ДАІ В’ячеслава Євгенійовича запросили очолити кадровий відділ ОВС. За час його роботи склад Роменської міліції укомплектувався на 100% і наразі налічує 143 співробітника.

 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг