Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Кримінальна хроніка
Кримінальна хроніка
Тандем-пресс
П'ятниця, 31 липня 2009, 09:11      Ромни, Сумська область

19 липня. Невідомий зловмисник вночі виставив шибку вікна та пробрався до будинку по пл. Гнідаша, звідки викрав мобільний телефон NOKIA.

20 липня. Зовсім негостинно зустріли Ромни мешканця вотчини Президента: невідомі особи викрали з салону його автомобіля барсетку, де було 300 грн., і два мобільника. У даному випадку постраждалий, можна сказати, винен сам, бо автівку залишив незамкненою.

Прикро, але деякі представники «сильної» статі змушують сумніватися щодо їх справжньої сили. Бідолашну 22-річну дівчину так вдарив її колишній, що навіть зламав щелепу. Його навіть не зупинило те, що дівчина вагітна.

Сімейні стосунки того дня з’ясовували і представники сім’ї с. Коржі. Переломом ребра закінчилося вічне протистояння «батьки-діти» для мешканця с. Коржі, так віддячив йому 17-річний син. От якби свого часу отримував «синочок» батьківської лозини, то засвоїв би що на старших руку піднімати неприпустимо.

21 липня. З будинку по вул. Лугова викрадено мисливську рушницю та набої до неї. Незважаючи на те, що зловмисник користувався рукавичками, він достатньо наслідив. Тож особу злочинця встановлено, і зараз проводяться заходи по його затриманню.

24 липня. Іноді безпечність наших громадян просто дивує. Адже як пояснити дії 16-річної дівчини, яка близько півночі залишила свою сумочку без нагляду на одній з лавочок міського парку. Всім відомо: те, що погано лежить, завжди прогортає увагу зловмисників. Тож сумочка, вірніше її вміст, швидко став об’єктом полювання: гр.Д. поцупив цифровий фотоапарат. На щастя для дівчини, працівники міліції гарно спрацювали, і вже вранці крадій писав явку з повинною та давав свідчення у міськрайвідділі.

До чергової частини звернулася гр.Л. Жінка повідомила, що з її квартири по вул. Маяковського невідомий викрав мобільний телефон NOKIA. В ході оперативно-розшукових робіт працівниками міліції встановлено особу злочинця, ним виявився гр.С., що мешкає по-сусідству з жінкою.

26 липня. І знову мобільний телефон. І знову NOKIA. Цього разу невідомий зловмисник відкрив скло водійських дверцят іномарки і поцупив телефон.

 

Наталія Войтенко,

помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

Роменського МВ ГУМВС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг