Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Літній відпочинок триває
Літній відпочинок триває
Тандем-пресс
Четвер, 23 липня 2009, 09:15      Ромни, Сумська область

tabir     Для більшості батьків щоліта виникає непроста проблема: куди відправити дитину на відпочинок. Не всі тата й мами можуть тримати біля себе своє чадо в таку пору, але й організувати оздоровлення дитини може не кожен.

   Наше місто і справді має пишатися тим, що на своїй території має власний оздоровчий заклад – дитячий табір «Вогник». Зараз не варто згадувати розтрощений табір «Орбіта» в с. Москалівка, який свого часу був одним з найкращих в області. На щастя, в нас залишилася славетна «Бедюшка», де останні п’ять років із задоволенням відпочивають маленькі роменці.

Зараз путівка до табору «Вогник» коштує всього 1200 грн. Слід зауважити, що це найнижча вартість по області. Якщо батьки працевлаштовані або зареєстровані як приватні підприємці, то значну частину сплачує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: фонд стовідсотково фінансує вартість харчування дітей, яке складає 36 грн. на день, оплату за медикаменти та культзабезпечення. Батькам залишається сплатити 507 грн.

   Табір розрахований на прийом 100 дітей кожної зміни. Протягом 21 дня (саме стільки триває оздоровча зміна) діти отримують повноцінне п’ятиразове харчування. Щоденно у меню присутні соки, фрукти (персики, банани, сливи). Звісно діти їдять необхідну кількість м’ясних та молочних продуктів, рибу.

Дійсно, умови табору недосконалі, адже в корпусах без зручностей (туалет на подвір’ї) діти вимушені розміщуватися по 8-10 чоловік у кімнаті, а то і в коридорах. Але це, мабуть, єдині мінуси, які можна знайти на даний час у таборі. Зате позитиву в оздоровленні дітей у «Вогнику» - не перелічити! По-перше, казково красиве місце розташування табору, гарне повноцінне харчування, різноманітні заходи, конкурси, щоденна дискотека і безліч нових друзів.

Ми поспілкувалися з директором табору Ткаченко Інною Валер’янівною та дітьми, які відпочивають на другій зміні.

- Інно Валер’янівно, розкажіть про основні напрямки роботи.

-          Головне для нас – зробити відпочинок дітей цікавим та змістовним. У таборі зараз працює 13 вожатих, у більшості це студенти педуніверситету. Вони вигадують та пропонують нові цікаві конкурси, змагання. Наприклад, у таборі існує велика проблема: багато дітей не люблять пити ані ряжанки, ані кефіру. Наші вожаті вигадали провести щось на зразок мітингу «Ряжанка, геть!» Діти настільки захопилися, написали різні плакати, транспаранти. Вони прийшли до їдальні, скандували, кричали, протестували проти ряжанки. А потім ... повипивали її всю, дехто - по декілька стаканів.

-          Досить часто у липні йшли дощі, вам довелося разом з дітьми пережити зливи та буревій. Чи заважала в роботі негода?

-          Зовсім ні. Ми навіть через це не відчули жодних проблем. Дійсно, дітям подобається купатися у річці, грати у футбол, волейбол, вони цього чекали цілий рік. Але погода нам не заважала, тому що маємо досить значний багаж різноманітних розваг, щоб зацікавити наших дітей. У таборі є великий актовий зал, який вміщує всіх дітей, там ми і проводили всі заходи. Нещодавно цілим табором відвідали новий полігон спеціального аварійно-рятувального загону МНС у с. Гаї. Інструктори-собаководи демонстрували дітям, на що здатні брати наші менші. Наші вихованці були просто у захваті. Користуючись нагодою, хочеться подякувати працівникам загону А.В. Коломійцю, М.М. Патьосі, Ю.Л. Левицькому, Л.В. Фроловій, Г.С. Куничин і, звісно, командиру загону Біляєву С.В.

 

Бажаючі придбати путівки до табору «Вогник» на ІІІ зміну можуть звернутися до відділу освіти, що розташований за адресою: вул. Г. Мазепи, 55, тел. 2-24-42, 2-27-20.

 

Юля, ІІ загін:

–  У «Вогнику» - супер! Нові подружки, гарні вожаті. Але іноді дуже хочеться додому. Хотілося б кращий душ, щоб якісь перегородки поставили.

Антон, І загін:

– Мені все подобається, особливо спортивні змагання. Цікавими були ігри «Зарниця» та «Знайди бізона».

Саша, 4 загін:

– Найбільше подобається дискотека. Ми ходимо купатися на річку, граємо в різні ігри. Не подобається туалет на вулиці.

 

Олена Юракова

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Крест"