Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Про Ромни та туризм
Про Ромни та туризм
Тандем-пресс
П'ятниця, 17 липня 2009, 13:03      Ромни, Сумська область

       У п'ятницю, 10 липня, Роменщина зустрічала представників ЗМІ різних видань України. Журналісти завітали в наше місто в рамках прес-туру, що передував відзначенню 350-річчя Конотопської битви. Зустріч, на якій були присутні керівництво міста та району,  відбулася у приміщенні міськвиконкому. Міський голова Павло Помаран та голова райдержадміністрації Петро Кривогуз привітали журналістів на роменській землі та розповіли про пріоритети розвитку нашого регіону. Начальники відділів культури міста Тетяна Баляба та району Тетяна Кондратенко розповіли про історію Ромен, історичні пам'ятки, що знаходяться на території міста та району.

 

      Журналісти представляли засоби масової інформації, діяльність яких пов'язана з туризмом та відпочинком. Тому і питання більш стосувалися створення та розвитку туристичних маршрутів, адже Роменщина дійсно багата на історичні та культурні пам'ятки.

 

      Прикро, але конкретної відповіді на свої запитання, яким чином поширюється інформація про наш край та можливості регіону в плані туризму, журналісти так і не почули.

 

      Знову ж таки було згадано офіційний сайт міста, на якому нібито міститься вся необхідна інформація. Однак на його сторінках (romny.osp-ua.info) жодної інформації щодо туризму ми не знайшли. Дійсно, на сайті, є розділи "культура", "туризм", "пам'ятки археології, архітектури та культури", але вони на даний час просто пусті.

 

      Після зустрічі журналісти відвідали Роменський краєзнавчий музей, побували в с. Пустовійтівка. За словами журналістів, "Роменщина - казковий край, багатий традиціями та історичними пам'ятками".

 

Олена Юракова

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop55
konotop55