Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Струм забрав два життя
Струм забрав два життя
Тандем-пресс
П'ятниця, 17 липня 2009, 13:00      Ромни, Сумська область

      12 липня на території Роменського району сталася трагедія. У с. Ріпки дві молоді жінки постраждали від удару струмом. Буревій обірвав радіо дріт, який сплутався з електропроводом. Жительки села Ріпки 25 та 24 років ввечері під час сильного дощу помітили порив лінії електропередач. Щоб уникнути трагедії, вони почали ходити по прилеглим будинках і попереджати про можливі незручності. Деталі нещасного випадку розповідає начальник Роменського РЕМ ВАТ "Сумиобленерго" Володимир Віталійович Постол.

 

      - Під час буревію впало велике дерево і обірвало лінії електропередач разом з радіодротом. Захист в трансформаторній підстанції спрацював, лінія вимкнулася. Але сторонні особи самовільно відкрили трансформаторну підстанцію, зламавши замок. Їм не захотілося чекати спеціалістів і вони вирішили своїми силами "дати" електроенергію прилеглому району села. Дві молоді жінки переходили від одного будинку  до іншого, а для  цього треба було пройти під радіопроводами, що впали. Тож вони взялися руками за дріт, аби його підняти. Цього маленького руху вистачило для того, щоб обох одразу вразило струмом. Це мало фатальні наслідки.

 

      Для уникнення нещасних випадків перш за все треба зателефонувати у РЕМ і повідомити про порив чи аварію на електролініях. Для послуг бажаючих діє цілий ряд телефонів: 2-24-95, 2-00-67, 2-21-71, 2-35-02, 2-24-86, 3-21-72. Ні в якому разі не чинити жодних дій, адже коли з електропошкодженням працює не спеціаліст, трагедії рідко вдається уникнути. Всього станом на 13 липня сталося 128 пошкоджень електромереж, з них 26 обривів проводів сталося внаслідок падіння дерев. Зараз працює 23 бригади на усунення пошкоджень. Працівникам вистачає всього, окрім часу. У негоду  припиняють всі роботи і тому втрачається дорогоцінний час. Плануємо до середи відновити електропостачання усіх об'єктів, які зараз виявилися знеструмленими. Постраждав цілий ряд сіл: Анастасівка, Нова Петрівка, Королівщина, Ріпки, Миколаївка, Біловоди, Перекопівка. Також траса Ромни-Київ теж у кількох місцях завалена деревами, і  рух транспорту довелося перекрити. Ми робимо все, що в наших силах,  і звертаємося до городян з проханням про порозуміння. Під час таких екстремальних ситуацій перш за все потрібно мати терпіння".

 

      У обох загиблих залишилися малі діти. Різні служби неодноразово наголошували на небезпеці перебування на вулиці під час грози та буревію. Чому дві нещасні не сиділи вдома, а пішли у негоду на подвір'я, поки що невідомо.  Але, на жаль, саме це і стало причиною їх загибелі. Слідчі органи зараз з'ясовують деталі та всі обставини трагедії.


 

Тетяна Івасин

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг