Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Хотів квартиру – отримав штраф
Хотів квартиру – отримав штраф
Тандем-пресс
П'ятниця, 17 липня 2009, 12:53      Ромни, Сумська область

      Квартирне питання є болючим для багатьох наших городян. Але не всі люди прагнуть вирішувати його в рамках закону. Вже неодноразово повідомлялося, як родичі підробляють документи на право власності на житло і таким чином виселяють рідних їм людей. Та й взагалі у цьому питанню злочинці виявляють чудеса винахідливості. Завданням правоохоронних органів є вчасне реагування на такі факти та притягнення  до відповідальності винних у них осіб.

 

       Заради шансу отримати житло 26-річний громадянин П. оформив фіктивну довідку про те, що він перебуває на обліку для одержання квартири в одній із сільських рад Роменського району. Цікаво, що в ході досудового слідства виявились дуже несподівані факти.  Насправді, виконком не приймав рішення про взяття його на облік, та й заяви такої у сільраді не було, а найдивніше, що черги на квартири у цьому селі не існувало взагалі.


      Потім гр. П. отримав кредит в одній із філій банку і таки купив квартиру. У фонд сприяння молодіжному житловому будівництву він подав заяву про надання компенсації за відсотковою ставкою по кредиту. Вже через місяць фонд уклав з ним договір про відшкодування кредиту у розмірі 12% строком на 5 років на суму понад 62 тис. грн. Але бажаної компенсації молодий чоловік не одержав. Цим фактом зацікавилися правоохоронні органи і тепер йому доведеться сплатити штраф. Чесно кажучи, сума не вражає - близько тисячі гривень. Залишається сподіватися, що наступного разу він таки  подумає про наслідки незаконних дій.


Тетяна Івасин,
за матеріалами
старшого слідчого прокуратури Віталія Мартиненка

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13