Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Ріки самогону (інша думка)
Ріки самогону (інша думка)
Тандем-пресс
П'ятниця, 10 липня 2009, 08:22      Ромни, Сумська область

Ромни. Самогон     На вул. Маяковського у будинку 69 господар квартири налагодив серйозний процес виготовлення незаконної продукції. Всього у нього знайшли близько 200 л рідини. Представники дільничних інспекторів розповіли про те, що до них поступили скарги від сусідів на неприємний запах із цієї квартири. Начальник дільничних інспекторів Анатолій Лобода зазначив, що власник такої кількості самогону поводився цілком спокійно, відразу зізнався у своїй вині і готовий понести належне покарання. Хоча, може бути, що він так спокійно поводиться, бо знає про дивне ставлення законодавства до самогонщиків. Справа в тому, що за виготовлення та зберігання оковитої передбачена лише адміністративна відповідальність.  Під кримінальну статтю потрапляють лише ті, хто займається продажем. А довести факт продажу не завжди реально: для цього потрібні свідки та незаперечні докази. Між іншим, це вже друге притягнення самогонщика до відповідальності. Минулого  року він підлягав адміністративному нагляду.


 

     Дільничні інспектори Артур Зернюк, Костянтин Мазур та Сергій Кучеренко разом з понятими зафіксували всю кількість виявленого товару та підготували його до знищення. Правоохоронці розповіли, що громадяни часто допомагають їм виявити "точки". Справді, мало людей будуть раді сусідству з постійним джерелом неприємного запаху та великою кількістю клієнтів самогонщика, яких завжди безпомилково можна впізнати по специфічному зовнішньому вигляду. Крім того, переважна більшість самогонщиків - безробітні. І тому процес збуту ведеться майже безперервно.


     Як розповіла нам помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ ГУМВС Наталія Войтенко, це перше вилучення такої великої кількості самогону. Зазвичай вдається знайти близько 10 л, а тут виявили аж 200 л. "Добре, коли сусіди допомагають працівникам міліції," - говорить Н. Войтенко.


     На жаль, недосконала законодавча база не дала правоохоронцям достатніх важелів впливу на порушників закону. Певну роль у цьому грає ще й відсутність серйозної відповідальності за виготовлення оковитої: мало кого злякає складання протоколу. Однак закон не передбачає іншого виду покарання.


Ромни. Самогон

Марія Козаченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop10
konotop10