Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Kримінальна хроніка
Kримінальна хроніка
Тандем-пресс
П'ятниця, 10 липня 2009, 08:14      Ромни, Сумська область

      29 червня. Гр.П. викрав у доньки своєї співмешканки 420 грн. Особу злочинця встановлено, тож тепер справа лише в його затриманні. 

      Скоєно крадіжку відразу чотирьох мобілок. Довірливі власники телефонів залишили їх в незамкненому автомобілі в с. Гаї. На їх щастя, крадія затримано, ним виявився мешканець цього ж села. Цього разу телефони повернуться у руки господарів.

 


    1 липня. Технічний прогрес рухається семимильними кроками, і оргтехніка досягла такого рівня, що надрукувати фальшиві документи зараз зовсім нескладно. Єдине, що стримує у даному випадку - наявність совісті та боязнь покарання. Але якщо із совістю шляхи розходяться, а страх зникає - людина може піти на злочинні дії. Так сталося з гр.П., який підробив техпаспорт до автомобіля. Сміливець був затриманий інспектором ДПС, в якого і виникли сумніви щодо достовірності документа. Тепер про причини, які примусили його піти на порушення закону, гр. П. буде розповідати працівникам міліції.


     Наше сільське господарство ледве дихає, проте просто дивують люди, які продовжують красти та розтаскувати те, що й так розвалене. От і виходить: один пнеться, будує, а інші розкрадають. Таких за радянських часів називали шкідниками. З господарства у с. Бобрик викрадено шість шиферин та два дерев'яних стропила. У цьому випадку особу крадія встановлено, тож пояснення він буде давати працівникам міліції.


      2 липня. Досить часто сімейні сварки закінчуються бійкою та в решті решт зверненням до правоохоронців. Вночі до чергового міськрайвідділу надійшов телефонний дзвінок від гр.Л. Чоловік повідомив, що його зять, 18-річний гр. І. вчинив сварку, в ході якої наніс йому ножове поранення лівої частини грудної клітини. У підсумку зухвалий хлопчина опинився в міліції, а його тесть - на лікарняному ліжку.


     3 липня. Кожна людина має право на самозахист, але це не дає підстави носити зброю без відповідного на те дозволу, адже зброя будь-якого виду є небезпекою для оточуючих. В ході оперативних дій працівниками міліції встановлено, що гр. Л. носив та зберігав багнет, який відноситься до бойової холодної зброї колючо-ріжучої дії. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи.


     "Украл - выпил - в тюрьму". Цей вислів відомого радянського фільму досить часто є своєрідним девізом злочинців. У ході оперативних робіт працівниками міліції встановлено особу зловмисника, який викрав з дачного будинку, що знаходиться у с. Перехрестівка DVD-програвач, велосипед та електроплитку. Ним виявився неодноразово судимий 52-річний гр.М. Продати викрадені речі він не встиг, вони були знайдені у його будинку, тому і вислів спростимо: "скоїв крадіжку - в тюрму". Наразі ведеться слідство, і, скоріш за все, чоловік знову-таки опиниться за гратами.


     5 липня. Зафіксовано крадіжку мопеду "Ямаха" чорного кольору, який невідомий зловмисник викрав вранці із двору будинку по вул. Макаренка.


     Ще одна заява про крадіжку надійшла вже ввечері від гр.Д. Чоловік розповів, що з його автомобіля викрадено DVD-програвач та газовий пістолет. Проводяться оперативно-розшукові роботи.


Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадскістю
та ЗМІ Роменськогго МВ ГУМВС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32