Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс День співробітників слідчих органів
День співробітників слідчих органів
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 липня 2009, 08:59      Ромни, Сумська область

1 липня, професійне свято відзначають слідчі МВС України. Тому у переддень свята ми завітали до міськрайвідділу, щоб познайомитися з тими людьми, служба яких "і опасна, і трудна".

Як відомо, слідчі міліції виконують найважливішу функцію боротьби з порушенням Закону - розслідування злочинів. Від результатів саме їх діяльності багато в чому залежить кінцевий результат роботи правоохоронних органів.

Ромни. СлідчіРомни. СБЕЗ

 

    
На сьогоднішній день у слідчому відділенні Роменського міськрайвідділу внутрішніх справ під керівництвом підполковника міліції О.П. Юсова працює 12 чоловік. До речі, сім з них - молоді жінки. Незважаючи на наявність у складі прекрасної половини, слідче відділення в нашому місті за своїми показниками входить у трійку кращих по області. На деякі питання щодо роботи слідчих відповідає заступник начальника відділення Загамула Юлія Володимирівна.


     - Юлія Володимирівна, коли слідчий - чоловік, це природно, а чи не впливає на роботу слідчого органу така кількість жінок?


     - На мою думку, наявність жінок серед слідчих навіть покращує роботу. Адже жінка краще знаходить контакт з підозрюваним, підходить більш психологічно до справи.


      - Яка справа запам'яталася вам?


     - За час служби було багато справ, навіть відразу і не пригадаєш. Адже кожен з нас, слідчих, має в середньому 6-7 справ на тиждень, якщо порахувати їх всі, то вийде досить велика цифра. Чомусь зараз згадалася справа, яку ми розслідували років п'ять тому. У місті сталася досить велика кількість випадків шахрайства. Дві жінки, одна з яких циганка, дурили дітей, виманювали в них кошти, і неповнолітні виносили все зі своїх будинків. Циганку на ім'я Галина було затримано в Новомосковську завдяки точно складеному фотороботу. Пам'ятаю, вперше я бачила такий бездоганний портрет, як потім виявилося, майже фото. Дівчата докладно розповіли спеціалісту із Сум, а він досконало виконав свою роботу. Саме це і допомогло слідству. Разом із підлітками та їх батьками ми поїхали до Новомосковська, де провели упізнання. А циганку тоді засудили до 9 років позбавлення волі.


     - У нашому місті відбулася трагічна резонансна подія - жорстоко вбито дівчину. Чи має певні зрушення слідство?


     - Можу лише сказати, що на даний момент йде досудове слідство, проводиться ряд експертиз.


     - Чи встановлено особу вбивці?


    - Про це ще зарано говорити, але певне коло підозрюваних є.


     - Які проблеми існують у вашій роботі?


     - Проблеми є у всіх. Відчувається недосконалість законодавства. Недостатньо налагоджена співпраця з адвокатською системою. Кожен має право на захист, але всі адвокати зараз приватні.


     - Ви проводите більшість свого часу на службі, як сім'я ставиться до вашої роботи?


     - Мій чоловік - теж працівник міліції, тому він розуміє всі складності професії. Але, звісно, така робота не для кожної жінки.


     Ми ж висловлюємо найщиріші побажання слідчим, а також їхнім близьким та рідним, які поділяють труднощі напруженого буття. Хай до Вас буде прихильною доля та завжди оточує повага.


Олена Юракова

Ромни. Слідчі

      Своє професійне свято 5 липня відзначатимуть і працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю. Діяльність цього органу міліції спрямована на розкриття та попередження злочинів, які здійснюються в банківській системі, паливно-енергетичному комплексі, зовнішньоекономічній сфері, агропромисловому комплексі, сфері приватизації, а також хабарництво. На сьогоднішній день в секторі держслужби СБЕЗ працює 6 співробітників. Очолює сектор майор міліції Башкіров С.І.


     За шість місяців 2009 року співробітниками СБЕЗ виявлено 26 злочинів, з них 10 - в сфері економіки. Встановлено, що за даними злочинами завдано збитків на суму близько 125 тис. грн., відшкодовано 49 тис. грн.


Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадскістю
та ЗМІ Роменськогго МВ ГУМВС

 

Ромни. СБЕЗ

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop1
konotop1