Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Кримінальна хроніка
Кримінальна хроніка
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 липня 2009, 07:51      Ромни, Сумська область

22 червня. Дійсно, велосипеди та мопеди зараз є досить поширеним засобом пересування, і, до речі, часто стають об'єктом крадіжок. Гр. Д. нахабно забрав мопед "LEADER" в 19-річного хлопця. Тепер йому доведеться пояснювати свої дії працівникам міліції.     Невідомі особи вночі зламали двері та пробралися до магазину в с. Хмелів, звідки викрали болгарку, електродриль та 10 банок фарби.  

 

23 червня. Невідомою особою вночі з гаражу гр.З скоєно крадіжку мопеду "Альфа". На жаль, крадія поки що не знайдено, але це питання часу.    


24 червня. Невідомий зловмисник пробрався до будинку гр. Х. Та викрав 1900 грн.    


25 червня. Двоє поросят та троє гусей недорахувався господар вранці: невідомий зловмисник викрав живність з сараю пенсіонера.    


28 червня. Ще один мопед та знову невідомі. Зловмисники викрали майже новенький мопед, який власник залишив біля паркану будинку по вул. 9 травня.    12 курей-бройлерів викрадено з подвір'я мешканки с. Московщина.     Відразу чотири мобільних телефони викрадено з автомобіля, який залишив незачиненим біля церкви в с. Хмелів його власник, сподіваючись, мабуть, що біля освяченого місця злочинці не промишляють.


Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадскістю та ЗМІ
Роменськогго МВ ГУМВС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкові кульки
Святкові кульки