Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Спільна робота з Євросоюзом
Спільна робота з Євросоюзом
Тандем-пресс
П'ятниця, 26 червня 2009, 10:28      Ромни, Сумська область
Ромни. Гості   В рамках співпраці по проекту LOGO EAST ІІ, який фінансує Європейський Союз, до нашого міста приїхала делегація іноземних спеціалістів з Чехії (місто Моравська Требова) і Голландії (місто Влаардінген). Вони тут працюватимуть три дні, впродовж яких повинні остаточно узгодити з роменською стороною план роботи майбутнього інформаційного центру. Саме його створення і покладено в основу співпраці трьох сторін. Даний інформаційний центр потрібен для зменшення бюрократизму та покращення інформування населення. Адже часто наші громадяни стикаються із ситуацією, коли потрібна лише одна довідка, але заради неї треба оббити пороги десятка кабінетів. Європа вже давно відмовилася від такої практики. Заплановано, що вже в листопаді такий центр почне роботу і в Ромнах.  

 

   Координатор проекту стратегічного розвитку Ян Хекер на зустрічі з представникам різних служб міського виконавчого комітету окреслив напрямки і цілі співпраці. Також гість із Влаардінгену розповів, що він у захваті від Ромен, куди приїздить вже вчетверте. Іноземці вважають нашу територію дуже перспективною у плані майбутньої співпраці. Вони переконані, що у нас є всі умови для успішного впровадження європейських ініціатив та досвіду. Пан Хекер розповів про принципи роботи інформаційних центрів у Моравській Требовій і Влаардінгені, які набагато полегшили доступ до інформаційних послуг для населення. Також іноземний гість пообіцяв, що після закінчення терміну проекту LOGO EAST ІІ співпраця України, Чехії і Нідерландів не закінчиться. Ну а завданням нашої сторони є визначення місця знаходження інформаційного центру і доцільне використання коштів Євросоюзу (такий центр фінансується саме європейською стороною).

 

 

 

   Заступник міського голови Олександр Левицький коротко поінформував присутніх щодо ситуації в Ромнах. Наприклад, він розповів, що економічної кризи ніхто передбачити не міг, але вона значно вплинула на темпи співпраці в рамках LOGO EAST ІІ. Дуже здивувала зарубіжних гостей кількість безробітних, яких у час кризи побільшало аж втричі. "Ми вжили ряд антикризових заходів, в результаті чого число дещо знизилося і на обліку в центрі зайнятості зараз перебуває 870 чоловік", - сказав О. Левицький. Крім того, вдалося знизити податковий тиск на малий бізнес, який приносить 25% доходів до міського бюджету.

 

 

 

    Сьогодні, у середу, заплановано провести спільну зустріч міського голови Павла Помарана і делегації з ЄС, щоб підвести підсумки проведеної роботи. Сторони розкажуть про те, що вдалося втілити в рамках проекту, а також про недолыки, що виникли в ході співпраці.

 

Марія Козаченко

 

Ромни. Гості

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21