Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Чому відключають світло та воду?
Чому відключають світло та воду?
Тандем-пресс
Четвер, 25 червня 2009, 15:55      Ромни, Сумська область
У понеділок, 15 червня, у залі засідань міськвиконкому відбулася координаційна нарада при міському голові. На нараду були запрошені керівники управлінь та відділів міськвиконкому, міліції, санстанції, податкової, пожежної служби, пенсійного фонду та інші. Такі наради відбуваються щопонеділка і є своєрідним підсумком минулого тижня.  

 

Серед важливих питань, що розглядалися того дня, було повернення сплати до міського бюджету податку з фізичних осіб ТОВ "Роменський завод продтоварів", який, як відомо, на початку року змінив свою реєстрацію. Протягом декількох місяців над поверненням цих коштів працювала податкова інспекція. Як повідомив на нараді представник МДПІ, податківці вжили всіх можливих заходів, але їх зусилля виявилися марними, вони вважають, що настав час вживати більш радикальних заходів. "Оскільки в даному випадку спостерігається порушення соціально-економічних умов населення, то можливим є позов від імені міської ради до підприємства з метою примусового залучення по сплаті до бюджету міста Ромни", - підвів підсумок представник податкової. 

 

 

Тепер ситуація взагалі стає незрозумілою, адже за словами міського голови, керівник "Продтоварів" абсолютно не проти сплачувати податки до Роменського бюджету (змінювати реєстрацію при цьому вони не збираються). Схоже, за "роменські податки" вчепився зубами Дніпропетровськ (де зараз зареєстроване підприємство), адже цілком зрозуміло, що за такі кошти варто боротися. Тим часом Ромни на фоні економічної кризи мають у своєму бюджеті велику дірку. На щастя, наша влада не склала руки і буде боротися за "продтоварівські податки" до кінця. 

 

 

Але найбільше питань того дня було адресовано представникам РЕМу та водоканалу. Адже перебої з подачею води та світла відчули на собі майже всі мешканці нашого міста. Тому на нараду були запрошені представник РЕМу та директор ПП "Еліпс" А.А. Агаханян, які повинні були пояснити причини неодноразового відключення у місті електроенергії та припинення водопостачання.

 

 

У відключенні водопостачання керівник "Еліпсу" обвинувачує РЕМ: за останній місяць шість разів відключали електроенергію на очисних спорудах, вісім разів - на водозаборі, це призводить до збільшення кількості поривів та погіршення якості води. Після останнього відключення сталося чотири пориви: по вул. Урицького, Дудіна, Пролетарської Солідарності та Горького. Тому на час ремонтних робіт було припинено водопостачання.

 

 

Представник РЕМ зі свого боку розповів, що на їх мережах теж відбуваються пориви та аварійні ситуації. Так, наприклад, люди рили водопровід і перерубали кабель. 

 

 

П.І. Помаран не приховував свого обурення: "Ви впливаєте на забезпечення життєдіяльності міста. Ситуація, коли відключається декілька разів на день такий стратегічний об'єкт, як водоканал, просто недопустима." Також зауваження стосувалися незадовільної роботи диспетчерської служби: додзвонитися в РЕМ неможливо, тому громадяни вимушені телефонувати черговому міськвиконкому, якого не повідомляють про аварійні ситуації, хоча й про це неодноразово вже говорилося керівникам РЕМ та водоканалу.

 

 

Підсумком наради стала однозначна вимога міського голови: обов'язкове повідомлення про будь-які ситуації чергового міськвиконкому та інформування про заплановані та незаплановані ремонтні роботи споживачів.

 

 

Цілком зрозуміло, що наші мережі через застарілість вже не витримують навантаження та чим далі більше зазнають аварій. Проте неприємно, коли, як порівняв міський голова, відбувається "гра в одні ворота": за невчасну сплату за світло чи воду мешканцям міста загрожує навіть відключення. Питання ж з боку споживачів - Хто буде відповідати за зіпсовані продукти в магазині чи згорілий холодильник у квартирі? - навіть не розглядається.

 

 

Олена Юракова
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

36
36