Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Нові насадження на дорогах
Нові насадження на дорогах
Тандем-пресс
Четвер, 25 червня 2009, 15:46      Ромни, Сумська область

Ромни. Дерева на дорогахСхоже, роменці вже звикають до проблем, що стосуються водоканалу. Не встигла ще пройти хвиля незадоволення населення з приводу різкого підвищення тарифів, як на місто посипалися проблеми із водою. Впевнена, що взагалі важко знайти людину, що не висловить жодних зауважень у бік ДП "Аквасервіс". Чого тільки варта якість води, яка дуже далека від досконалості, скільки б нас не запевняли, що роменська вода цілком придатна для споживання.

 

Тяжкий стан водопровідної мережі загальновідомий. Але це не дає права позбавляти людей питної води.

 

 

Але мова зараз не про це. За останні дні всі відчули напругу із водою, бо її постійно відключали. Керівник ПП "Еліпс" А.А. Агаханян звинувачує у всьому РЕМ, яке нібито без попередження відключає електроенергію, й пориви мережі теж "звалює" на них. Проте слід замислитися і над іншим: можливо, причина частих поривів у тому, що за останні роки, коли система водопостачання знаходиться в руках підприємства, на ремонт та модернізацію спрямовується недостатньо коштів? Адже виходить як завжди в нас: візьмемо в оренду, вижмемо всі соки, а після нас - хоч потоп, у прямому та переносному значенні.

 

 

Якщо підприємство й ремонтує пориви, то робить це довго та неякісно. Велику розриту яму майже півроку моглиспостерігати мешканці будинків по вул. Калнишевського навпроти конфетної фабрики. Днями поряд стався новий порив водомережі (на фото). Працівники водоканалу розривають яму, пошкоджуючи асфальт, проводять ремонтні роботи та закидають землею. Про ремонт дороги та тротуару взагалі не йдеться. То про які дороги можна говорити, якщо одні ремонтують, а другі розривають. Звісно, навіть на ямковий ремонт коштів не вистачить. Чого тільки варта нова величезна яма по вул. Горького. Розрили дорогу працівники приватного підприємства, а ремонтувати будуть за бюджетні кошти.

 

 

І ще одне. Хочеться, щоб керівництво водоканалу не забувало про своє призначення: адже водоканал створений для того, щоб забезпечувати людей водою, а не для того, щоб боротися з поривами шляхом припинення її подачі населенню! Я думаю, що в нашому місті є кому контролювати роботу водопровідників, які дійсно працюють у важких умовах. Але подавати людям воду - це їх основна задача та обов'язок.

 

 

Я навіть не хочу порівнювати такі ситуації з Європою, бо там підприємство, що без попередження відключило воду, заплатило б досить значний штраф.

 

 

Олена Юракова

 

 

Ромни. Дерева на дорогах
Дерева ростуть на дорозі
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41