Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс «Жить без улыбки просто ошибка!»
«Жить без улыбки просто ошибка!»
Тандем-пресс
Четвер, 25 червня 2009, 15:32      Ромни, Сумська область
Ромни. ДітиПід таким веселим гаслом відпочивають учні молодших класів у таборі при школі №2. Такі літні оздоровчі табори діють зараз при всіх школах міста, що не дає сумувати на канікулах дітлахам. Вони також є і доброю альтернативою для працюючих батьків, яким немає куди подіти дітей влітку. Здавалося б, такий відпочинок не дозволить повністю відволіктись від думок про школу, оскільки про навчання в школі нагадує майже все: і сама школа, і шкільні друзі. Як проходить день в пришкільному таборі і чи подобається такий відпочинок дітям?   

 

За відповідями на ці питання ми завітали до школи №2 в табір «Сонечко», де щодня на відпочинок збираються три загони молодших школярів – «Промінці», «Посмішка» і «Дружба». Наскільки актуальний такий спосіб відпочинку можна судити з того, що в останні роки, за словами завуча з виховної роботи Лідії Володимирівни Тарасенко, в пришкільному таборі проводять частину канікул майже 90 відсотків школярів молодших класів. 

 

День в шкільному таборі

 

День в таборі починається у 8.00 годин ранку, діти збираються в свої загони, роблять ранкову зарядку і йдуть до їдальні. Після сніданку розпочинається цікаве і веселе дозвілля, під час якого бажаючи можуть взяти участь у цікавих конкурсах, подорожах і екскурсіях як по місту так і за його межами. Організовують і слідкують за порядком в кожній групі вихователь і двоє вожатих-старшокласників зі складу підзагону «Альтаїр».

 

 

У дорослих один день може бути схожий на інший, але в пришкільному таборі дні не повторюються і називаються по-різному: День Загону, День Казки, Мистецтва, Гумору Захисту тварин, Медицини, Здоров’я, Космосу, День Саморобкіна і навіть день Фантазерів – на будь-який смак. Згідно з тематикою дня і в залежності від погодних умов діти відпочивають на природі, грають в рухливі ігри, малюють і виготовляють різні цікаві вироби. Найактивніші учасники конкурсів і переможці нагороджуються в кінці кожного дня на лінійці солодкими призами.

 

Серед переваг такого виду оздоровлення і відпочинку Лілія Володимирівна називає те, що діти не сумують самі вдома, активно всебічно розвиваються і весело проводять час разом з шкільними друзями, знайомляться з однолітками з інших класів, дізнаються багато цікавого і корисного про рідне місто під час екскурсій на підприємства. Самим дітям особливо подобається ходити туди, де вони ніколи не зможуть побувати без дорослих – наприклад в пожежній частині. Зворушливо спостерігати, як вони, маленькі, діляться кожний своїми кольоровими враженнями. 

 

Як завжди, АЛЕ…

 

Серед проблем, які стушовують відпочинок дітей у пришкільних таборах є недостатня кількість коштів, які виділяються на харчування і оздоровчі заходи. Відпочинок в таборі триває з 8.00 ранку і до 15.00 год., і за цей час школярі двічі відвідують їдальню. Нам не довелось бути присутніми під час обіду, але складно уявити, чим можна нагодувати дитину двічі на день за 7 грн., які виділяються на утримання однієї особи.

 

 

Непростим завданням для вихователів також є транспорт для екскурсій, який зазвичай обходиться дуже дорого. Як наслідок, не всі діти можуть поїхати на віддалені екскурсії, як наприклад, на Патріотівський кінний завод, який подарував тим, хто зміг поїхати безліч незабутніх вражень.

 

Організатори пришкільного оздоровлення наполегливо продовжують шукати постійних спонсорів серед підприємців міста для того, щоб зробити такі заходи більш доступними і для інших дітей, особливо з багатодітних і малозабезпечених сімей а також для дітей-сиріт. 

 

Анастасія Калина

 

Ромни. Діти

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop8
konotop8