Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Кримінальна хроніка
Кримінальна хроніка
Тандем-пресс
Середа, 17 червня 2009, 07:52      Ромни, Сумська область
1 червня. Іноді дивує наївна довірливість наших громадян. Адже як пояснити те, що дорослий чоловік добровільно віддає гроші злочинцю-шахраю. Не вперше в нашому місті шахраї прямо на вулиці пропонують придбати комп’ютерну техніку чи мобільний телефон, наприклад, за досить низькою ціною. Поймався на такий гачок гр.Р., який віддав 1,4 тисячі гривень за ноутбук. Але ні грошей, ні ноутбука, ні самого злочинця він більше так і не побачив.

 

 

2 червня. Іншу шахрайку було затримано під час спроби оформити кредит на придбання товару в магазині побутової техніки. Гр.М. підробила чужий паспорт, переклеївши своє фото, але представник банківської установи помітила, що документ несправжній та повідомила про це працівнику міліції. Шахрайку затримано.До чергової частини надійшло звернення гр.Н. про крадіжку електричної швейної машинки з його магазину. Завдяки спільним діям працівників магазину та правоохоронців особу злочинця встановлено, крадія затримано. Їм виявився неодноразово судимий гр.Н.

 

 

3 червня. На жаль, мешканець міста гр. Д. був не такий уважний. Невідома особа викрала з його гаражу мопед «HORSE», два велосипеди, три каністри з бензином та зарядний пристрій до акумулятора.Виявлено незаконний посів маку – 1995 корінців - по вул. Маяковського на присадибній ділянці гр.К.З огородженої території лісопилки, що належить гр. Ж., викрадено брус та дошку. Лісоматеріали було вивезено на автомобілі ГАЗ-3302. Особи крадіїв встановлено.

 

 

5 червня. В ході проведення оперативних робіт працівниками міліції виявлено порушення з боку директора комунального підприємства. На виконання вимог законодавства підприємством складено розрахунки для відшкодування з бюджету різниці в тарифах. Гр. К.  надав неправдиві дані про заборгованість підприємства, в наслідок чого державі заподіяно збитків на 52,7 тис.грн.Досить сумно закінчилися розмови за пляшкою для двох знайомих чоловіків. Слово за слово друзі добалакалися до того, що в хід пішов ніж. Гр.П., колишній афганець, наніс удар ножем в шию своєму знайомому, внаслідок чого той опинився на лікарняному ліжку. На щастя для обох - не гірше.

 

 

7 червня. Схоже у Перекопівці діє «качиний маніяк», адже вкотре з господарства гр.Я. зникають каченята. Крадіжки каченят та курчат зафіксовано в квітні, травні, і ось тепер у червня. Цього разу в господарки зникло 70 пташенят. Встановлено, що полювання на каченят вчинив  гр.Ч. Свою добич він продав, а кошти вже витратив. Але, як доводить життя, за все треба платити.  

 

 

Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадськістю
та ЗМІ Роменського МВ УМВС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел