Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Велопробіг, який об'єднує
Велопробіг, який об'єднує
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:23      Ромни, Сумська область
У Сумах з нагоди 22-ї річниці Незалежності України стартував патріотичний велопробіг.  22 велосипедиста, серед яких дві дівчини, проїхали з Державним прапором України через всю Сумську область, подолавши 473 км.

Голова облдержадміністрації Юрій Чмирь підтримав акцію велосипедистів регіону щодо проведення акції, адже вона має на меті популяризувати здоровий спосіб життя, пробуджувати громадянську свідомість.

Участь в акції, яка тривала три дні, брали як майстри спорту, так і новачки велоспорту, в тому числі, пенсіонери, студенти, робітники, для яких велосипед є символом свободи. Вік учасників варіюється від 14 до 60 років. Обласний центр представляли 18 учасників, а ще четверо - м. Конотоп.

Почесну місію везти Державний прапор довірили автору національного рекорду України Ігорю Кальченку, котрий, по суті, вже об’єднав Україну, проїхавши від східного до західного кордону держави.

Як заявили самі учасники пробігу, мета даного заходу не в тому, щоб показати, що спортсмени можуть подолати відстань у 473 км, а в тому, щоб проїхати містами Сумської області, поспілкуватися з їх жителями, зміцнивши тим самим зв'язки між районами.

Маршрут велопробігу пройшов через Недригайлів, Ромни, Конотоп, Кролевець, Шостку, Глухів, Путивль, Білопілля і завершився знову в Сумах.

У кожному районному центрі велосипедисти відвідували пам’ятні місця, спілкувалися з місцевими жителями. Так, 23 серпня учасників велопробігу зустрічали й місцеві жителі  м. Ромни, представники міської та районної влади, як годиться, з запашним караваєм, цінними подарунками та бажаннями всього найкращого.

З міркувань безпеки учасників велопробігу супроводжував медичний працівник, а оскільки прапор досить важкий, то між містами його  перевозили на машині.  Під час велопробігу спортсмени змогли розраховувати на певну допомогу в районах області – відповідне доручення дав голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь.

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop64
konotop64