Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Голова квартального комітету № 21 привітала ветеранів зі святом
Голова квартального комітету № 21 привітала ветеранів зі святом
Тандем-пресс
Неділя, 19 травня 2013, 21:17      Ромни, Сумська область
P5091497Вже стало традицією, щороку, вітати ветеранів Великої Вітчизняної війни і у  Процівському мікрорайоні, ініціатором якого є голова квартального комітету Данилко Віра Михайлівна.
Тож, 9 травня 2013 року в приміщенні Процівської бібліотеки голова квартального комітету № 21 зібрала ветеранів Великої Вітчизняної війни на урочистий обід, присвячений Дню Перемоги.
Осторонь не залишилася й місцева влада. Так, міський голова Калашник Микола Кирилович та керуюча справами виконкому Проценко Олена Володимирівна  у невимушеній обстановці від усіх роменчан  висловили слова великої  вдячності людям, які у грізні воєнні часи захистили свій народ від фашистської навали. Микола Кирилович зазначив, що він не перестає захоплюватися подвигами солдат, офіцерів, робітників тилу, представників партизанського руху, а тому молоде покоління повинно брати приклад, як потрібно служити своїй Вітчизні.
Мер міста підкреслив, що він завжди буде  прислухатися до порад сивочолих ветеранів, цінуватиме їх оцінки, у тому числі ті, що стосуються діяльності міської влади та його особисто.  Микола Калашник побажав героям Великої Перемоги міцного здоров’я,  уваги з боку рідних та оточуючих їх людей, а головне -  якомога довше залишатися у строю. Від себе особисто він дав завдання кожному із присутніх учасників Великої Вітчизняної війни -  у такому самому складі зустріти наступну  значущу дату для Ромнів та роменчан.
Від голови квартального комітету № 21 ветеранам  Великої Вітчизняної війни були вручені почесні грамоти. Їх нажаль, у цьому році 15. Багато хто з ветеранів не дожив до цієї важливої дати. Присутні ветерани мали змогу поділитися своїми спогадами про цю страшну  війну, поспілкуватися про наболіле з присутніми.
Захід супроводжувався піснями воєнних років, які виконував ансамбль “Любисток”, солдатською кашею та фронтовими сто грамами, які повернули сивочолих ветеранів у роки їх героїчної молодості.    Декілька пісень воєнної тематики виконав особисто і сам міський голова. Таке ставлення міської влади переконало присутніх процівчан та ветеранів, що ніхто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це!
Завершувалося свято урочистим покладанням квітів до пам'ятника загиблих героїв, що знаходиться у Процівському парку.
Можна з упевненістю сказати - свято пройшло на високому рівні.

Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення