Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Розпочався відлов безпритульних собак
Розпочався відлов безпритульних собак
Тандем-пресс
Понеділок, 13 травня 2013, 21:14      Ромни, Сумська область
Розпочався відлов безпритульних собакЗ метою недопущення розповсюдження сказу та перебування великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними, на початку травня розпочався масовий відлов безпритульних собак. 
Відлов безпритульних тварин здійснюється Комунальним підприємством  “Сумижилкомсервіс” згідно санітарних норм та чинного законодавства України.
Станом на 5 травня 2013 року 15 (п'ятнадцять)  безпритульних собак було відловлено,   повідомив начальник Головного управління міського господарства Кочерга Михайло Григорович, такі заходи з відлову щороку фінансуються з міського бюджету відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Ромни.
Такі заходи, зокрема, базуються  на ідеї стерилізації й супроводу безпритульних тварин. Відловлені тварини транспортуються до місць утримання спеціально обладнаними автомобілями групою або індивідуально в клітках і підлягають карантину.
Цього року на відлов безпритульних тварин до міського бюджету виділено близько 20 тисяч гривень. Зазначу, одна відловлена безпритульна собака коштує місту Ромни — 206 гривень.
За словами Кочерги М.Г. після травневих свят КП “Сумижилкомсервіс” знову розпочне активну роботу з відлову безпритульних тварин на території всього міста.

Анна Марченко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення