Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Микола Калашник: "До роботи!" Міський голова обрав нових заступників та секретаря міської ради
Микола Калашник: "До роботи!" Міський голова обрав нових заступників та секретаря міської ради
Тандем-пресс
Неділя, 31 березня 2013, 20:41      Ромни, Сумська область
Довгоочікувана сесія Роменської міської ради відбулась 22 березня 2013 року в залі засідань виконавчого комітету. На диво депутатського корпусу, зустрічали їх “свободівці”, а не Роменська організація ПСПУ, в особі Гаврася Сергія. “Немає інтриги...”, - говорив посміхаючись один із депутатів.
Отже, до порядку денного сесії було внесено 21 питання, найцікавішими стали останні чотири про звільнення та затвердження на посади заступників міського голови, у тому числі й звільнення та обрання нового секретаря міської ради.
Як ми вже згадували на сторінках нашої газети 27 лютого 2013 року чотири заступники міського голови написали заяви про звільнення за згодою сторін. На сесії Микола Кирилович назвав прізвища лише трьох заступників, які звільнені з займаних посад: Жарий А.Г. (опікувався житлово-комунальною галуззю міста), Яковенко О.Ф. (відділ економічного розвитку), Дудко В.Г. (гуманітарні питання). На запитання депутатів, а чому названо лише три заступники, очільник міста вказав, що заяву про звільнення заступника-керуючої справами Проценко О.В. він відізвав, оскільки має на це право.
Першим на затвердження депутатів був представлений Клименко Андрій Борисович, який буде піклуватися гуманітарними питаннями міста. Має дві вищі освіти, управлінець. Загалом, працював на різних посадах, має позитивні рекомендації.
На зауваження депутата Гори Н.І., що незважаючи на вищу освіту, даний кандидат немає досвіду державної служби, Микола Кирилович відповів: “Ви так це собі розумієте -  Ваше право. Немає досвіду роботи ну й нічого....справа в тому, як людина буде працювати”.
Зубан Я.І. долучився до дискусії, й зазначив, що кращої кандидатури й годі шукати, адже це людина-управлінець, людина досвідчена й відповідальна у своїй роботі. “Сподіваюсь, що на цій посаді Клименко А.Б. нормально себе зарекомендує”, - говорить Яків Іванович.
Загалом, ті з депутатів, котрі знають Андрія Борисовича, говорять тільки хороше. А отже, із 44 присутніх депутатів — 39 проголосувало “ЗА”.
Наступним та найрозкритикованішим кандидатом у заступники став Ворона Сергій Юрійович, котрому доручено найважливіша галузь нашого міста — міське господарство.
Гора Н.І. після зачитаної біографії закликала депутатів бути уважнішими у своєму виборі, адже: “Мені доводилося неодноразово стикатися з даною людиною у своїй професійній діяльності, сказати можна одне — людина безвідповідальна, котра на виявлені профільною комісією порушення (знесення теплиці) пояснювала, що на оформлення належним чином бухгалтерських документів, через свою завантаженість не придала цьому вагомого значення... мабуть, комусь дуже зручно, щоб “деребанили” наше з вами комунальне майно?...Я вважаю, що затвердження на таку відповідальну посаду такої людини є недоцільним, і як результат - будемо “ходити без штанів”. Сподіваємося, що Сергій Юрійович “придасть” вагоме значення стану міського господарства в місті...
Влучною була пропозиція депутата Бондаренко М.Г. який звернувся до міського голови, як людини, котра відповідає вцілому за життєдіяльність міста: “Ви ці кандидатури запропонували, тому, при наступному звіті, якщо буде критика Вас та заступників, то критикуйте, напевно, свою роботу. А це значить, що не потрібно крутити депутатами “як циган сонцем”. Сьогодні, ми підтримаємо Вашу пропозицію, але я так думаю, що це буде Ваша остання пропозиція на цій посаді, адже Ви повинні відповідати за діяльність всього виконавчого комітету й заступникиів в тому числі.” Загалом, “ЗА” Сергія Юрійовича проголосувало 42 присутніх депутати.
Далі, депутатами було запропоновано, “новоспеченим” заступникам проаналізувати роботу своїх попередників і вже на наступну сесію Роменської міської ради предоставити план своєї роботи, щоб депутатський корпус мав змогу оцінити реалії нашого з вами майбутнього. Зокрема було підкреслено щодо налагодження  тісної співпраці міської влади та депутатського корпусу, в тому числі й роменцями.
До виконання обов’язків нові заступники приступлять після проходження спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на заняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
У ході засідання сесії РМР секретарем міської ради, Цецюр М.С. була зачитана особиста заява про звільнення з посади за власним бажанням у зв'язку з досягнення ним 60-річного віку. На цю посаду запропоновано депутата РМР Губаря В'ячеслава Олександровича, за якого проголосували 39 депутатів. Очільник міста наголосив, що окрім виконання обов'язків секретаря міської ради В'ячеслав Олександрович буде опікуватися економічним сектором Роменської міської ради.
“До роботи!” такими словами завершував засідання Роменської міської ради очільник міста Ромни. Сподіваємося, що обрані кандидати оправдають довіру депутатів та вселять надію роменчанам, що у нашому місті буде все добре.


Клименко Андрій Борисович (фото)
Коротке досье: Дата і місце народження 19.11.1969 м.Севськ Брянської області, одружений, Освіта: вища, 1995 р. – закінчив Харківський педагогічний університет ім..Г.С.Сковороди, 2003 р.- закінчив Харківський регіональний інститут Української Академії Державного управління при Президентові України.
Трудова діяльність: 1995-1997 роки  директор Євецько-Миколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковського району, Дніпропетровської області;  1997-1999 рр. – головний спеціаліст-методист відділу освіти Зачепилівської райдержадміністрації в Харківській області; 1999 — 2001 рр. начальник служби у справах неповнолітніх Зачепилівської райдержадміністрації в Харківській області; 2001-2002 рр. - слухач Харківського філіалу Української Академії державного управління при Президентові України; 2002-2003 рр.- начальник відділу освіти Зачепилівської райдержадміністрації; 2003-2006 рр. – вчитель біології та хімії Губиниської ЗОШ №2 Новомосковського району, Дніпропетровської області; 2006-2007 рр. - директор Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Новомосковського району Дніпропетровської області; 2007 р. по теперішній час – працював у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради, спочатку на посаді спеціаліста І категорії, а з 03.10.2011 –на посаді начальника відділу.

Ворона Сергій Юрійович (фото)
Коротке досье: Дата і місце народження 01.04.1962 м.Ромни Сумської області, одружений. Освіта: вища, 1985 – 1991 р. – закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства (інженер-механік)
Трудова діяльність:1984 р.- майстер виробничого навчання Роменського сільськогосподарського технікуму; 1991-1999 рр. – начальник шляхово-експлуатаційної дільниці Роменського виконкому; 1999-2002 рр – приватний підприємець; 2002-2003 рр. - перший заступник генерального директора ТОВ «Дента-Люкс»; 2003 р. - начальник Головного управління міського господарства виконавчого комітету Роменської міської ради; 2005-2007 рр. – виконавчий директор ТОВ «ВВ ІНЖИНІРІНГ»; 2007-2011 рр. – приватний підприємець; 2012 по теперішній час – працював на посаді директора КП «Міськводоканал» Роменської міської ради».

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм