Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Обговорено проект переводу тепло-енергетичних котелень на біомасу (тверде паливо)
Обговорено проект переводу тепло-енергетичних котелень на біомасу (тверде паливо)
Тандем-пресс
Неділя, 31 березня 2013, 20:38      Ромни, Сумська область
Обговорено проект переводу тепло-енергетичних котелень на біомасу (тверде паливо)14 березня в залі засідань Роменської міської ради відбулась робоча зустріч французької делегації з представниками тепло-енергетичних підприємств. Метою візиту стало питання — підготовка проекту проведення досліджень для переводу котелень комунальної теплоенергетики та використання біомаси (відходів деревини).
Хотілось би зазначити, дана зустріч не є випадковою, а є продовженням співпраці міста Ромни з Євпропейським Союзом і стала можливою завдяки реалізації у нашому місті проекту ТАСІС “Сталий територіальний розвиток в Україні”у галузі водопостачання та вивезення сміття.
Міською владою було докладено максимум зусиль для підтримки налагоджених зв'язків і тому для роботи у сфері реформування теплозабезпечення запросила експертів проекту ТАСІС.
Французьку делегацію очолив пан Філіп Фішо, директор фірми "EKOPRO". Крім того, до складу делегації увійшли представники найбільшої консалтингової та проектної французької компанії EGIS Жан – П’єр Роне, Франсуа Буш та незалежний експерт, відомий за проектом ТАСІС, пан Бернар Фролішер.
Компанією EGIS була презентована інформація щодо діяльності та механізму фінансування проектів французьким урядом. Для повної картини та розуміння стану котелень міста Ромни, французька делегація того дня відвідала котельні – КП «Ромникомунтепло», КП «Ромнитеплосервіс».
Представник спільного білорусько-французького підприємства КОМКОНТ Павло Протуро (Білорусь, м. Гомель) презентував можливості та технічні характеристики котлів, які працюють на відходах деревини.
Фірмою  «EKOPRO» запропоновано реалізацію в місті Ромни пілотного проекту FASER, що передбачає надання міжнародної технічної та фінансової допомоги місту щодо проведення досліджень, необхідних для переведення комунальних котелень на використання відходів деревини або гранул з неї.
Особливо цінним і важливим є той факт, вважають у міській раді, що для використання європейського досвіду у цій галузі Уряд Франції обрав саме місто Ромни. Реалізація даного пілотного проекту стане початком подальшої співпраці інших українських міст з ЄС у рамках Європейської інтеграції України.
І вже 26 березня 2013 року в Парижі буде прийнято остаточне рішення щодо впровадження проекту у нашому місті.


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35