Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Кадрові питання вирішуються
Кадрові питання вирішуються
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 07:21      Ромни, Сумська область
Кадрові питання вирішуються5 березня 2013 року міським головою проведений брифінг із кадрових питань. Протягом двох місяців питання хвилює роменчан, і того дня міський голова, нарешті, розтавив усі крапки над “і”.

Зокрема міським головою було повідомлено представників ЗМІ, що усі чотири заступники написали заяви на звільнення за згодою сторін.

На сторінках нашої газети ми вже згадували про скорочення чисельності заступників міського голови, де зазначали, що заступники звільнені. Але до 27 лютого рішення не було підписано Калашником М.К. в зв'язку з тим, що міська рада стикнулася з юридичною проблемою. Адже записи у штатному розкладі не відповідає записам у трудових книжках, а це може потягнути за собою судові позови.

Микола Кирилович сподівається, що 22 березня, на черговій сесії Роменської міської ради це питання нарешті врегулюється. Зокрема повідомив, що на сесії будуть представлені нові кандидатури, котрі будуть очолювати скорочені посади. Хто саме буде представлений на ці посади керівник — мовчить.

На запитання журналістів, як же так сталося, що деякі з заступників міського голови на момент прийому не мали вищої освіти - залишається загадкою. Очільником міста було зачитано 14 критеріїв, за якими він, начебто, оцінював та оцінює державних службовців.Те що кожен із заступників безвідповідально поставився до своєї посади та функціональних обов'язків, мабуть, і говорить про затяжне врегулювання кадрового питання.

Кожного із заступників хтось рекомендував, як досвідченого, кваліфікованого працівника, які добре знають свою справу. "Приходять люди на роботу та з тремтінням у голосі запевняють, що готові не шкодувати себе на благо громади. А відповідальності немає", - говорить Микола Кирилович. Але, на думку очільника, питання підбору кадрів досить складне і підлягає глибокому аналізу. “Якщо, наприклад, перестає працювати диктофон, то спершу, з'ясовують причину — чи то батарейки сіли, чи відпав динамік, ми ж відразу його не викидаємо. Те саме можна сказати про людину, яка займає певну посаду”, - наголосив мер.

Тож, залишається чекати та сподіватися, що на березневій сесії запропоновані кандидати з відповідальністю поставляться до наданих їм повноважень й поставлять крапку в цій затяжній кадровій історії.

 

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8