Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Нова “ГАЗель” для екстренної медичної допомоги
Нова “ГАЗель” для екстренної медичної допомоги
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 07:19      Ромни, Сумська область
Нова “ГАЗель” для екстренної медичної допомоги6 березня 2013 року відбулась історична подія  в Роменській ЦРЛ, цього дня головний лікар Роменської ЦРЛ Гунькова Валентина Василівна презентувала новий автомобіль “ГАЗ” для відділення екстренної медичної допомоги. 
Зараз у автопарку відділення екстренної медичної допомоги є п'ять автомобілей “УАЗ”, які майже пройшли свій термін експлуатації. Новий же автомобіль “ГАЗ” дозволить якісно надавати необхідну медичну допомогу, адже оснащений  відповідною апаратурою: дефібрилятором, апаратом ЕКГ, кисневими балонами, кронштейном для крапельниці, носилками та іншим медичним обладнанням.
Для медичного персоналу це неабияке свято, бо цей автомобіль перший за вісім останніх років. За словами медичних працівників, новий автомобіль - не тільки допомога хворим, а ще й неоцінена допомога медичним працівникам, які знаходяться постійно в дорозі й завдяки цьому медперсонал спокійніше та портативніше працюватиме, і як результат - підвищиться якість надання медичної допомоги.
Автомобіль “ГАЗ” повнопривідний (підвищена прохідність), який стане в нагоді бригаді екстренної медичної допомоги у віддалених куточках нашого міста, особливо у сільській місцевості.
“ГАЗель” вартістю близько 160 тис.грн. придбано за кошти міського бюджету, його урочисто передав Гунькову Володимиру Васильовичу, керівнику відділення екстренної медичної допомоги, міський голова Калашник Микола Кирилович, котрий зазначив: «Охорона здоров'я сьогодні є ключовою, стратегічною галуззю, яка і надалі залишатиметься в центрі уваги державної політики, зокрема, міської влади. А тому реформи в медичній галузі необхідні не тільки для того, щоб змінити систему надання медичної допомоги, а й для того, щоб медичні послуги стали якісними, доступними, а головне – справедливими”, - сказав міський голова.
“Хочеться відзначити позитив сьогоднішньої події, бо приємно, що міська влада правильно розуміє наші проблеми, вірно ставить пріоритети. Адже всі ми сьогодні в стані реформ, які не передбачають ліквідацію, скорочення, а в першу чергу — оптимізацію. Але для покращення якості, необхідна щоденна кропотлива робота. Приємно також відзначити, що зі сторони міської влади саме галузі охорони здоров'я надано пріоритет ”, - підкреслила головний лікар Роменської ЦРЛ Гунькова Валентина Василівна.
Медичні працівники зазначають, що завдяки міській владі та депутатському корпусу екстренна медична допомога, має усі шанси для надання якісної, оперативної медичної допомоги роменчанам. Звичайно, одного автомобіля недостатньо, але в перспективі для нашого міста можливе виділення ще одного авто для ЕМД.

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42