Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Роменська красуня в погонах
Роменська красуня в погонах
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 07:17      Ромни, Сумська область
Роменська красуня в погонахНапередодні жіночого свята 8 березня в Палаці культури ім. Фрунзе (м. Суми), пройшов конкурс “Краса в погонах-2013”. У конкурсі взяло участь 26 представниць чарівної половини правоохоронних органів із усієї Сумщини.

Протягом останніх двох місяців чоловіча половина Сумщини активно приймала участь в обранні найкращої дівчини  міліції регіону. За задумом організаторів перший етап конкурсу «Краса в погонах-2013» проводила обласна газета «Ваш шанс». Саме на шпальтах  її Інтернет видання були розміщені 26 фото конкурсанток, де кожний бажаючий мав можливість оцінити не тільки зовнішні дані чарівних співробітниць міліції, а й їх інтелект та коло інтересів. За кількістю голосів визначалася переможниця читацьких симпатій і учасниці, які будуть приймати участь у фіналі.

Актова зала місцевого Палацу культури ледь вмістила всіх бажаючих потрапити на фінал конкурсу. Після вітальних слів керівництва УМВС в Сумській області, було оголошено результат першого етапу. Отже, за рішенням редакції  газети «Ваш шанс» звання «Міс читацьких симпатій»  і цінний подарунок отримала Вікторія Терещенко – перший заступник начальника Охтирського міськвідділу міліції. А далі за звання першої красуні міліції Сумщини змагалися одинадцять представниць з міськрайвідділів та структурних підрозділів УМВС, серед них і наша роменчанка.

Дільничні інспектори, слідчі, експерти-криміналісти, оперуповноважені, працівниці кадрового апарату дефілювали в форменому одязі, вечірніх сукнях, змагалися у конкурсі «візитівка» та відповідали на численні питання судій на тему: “Нестандартна ситуація”. Виступи конкурсанток доповняла чудова концертна програма підготовлена художніми колективами УМВС та Палацу культури ім.Фрунзе.

Журі конкурсу зберегло інтригу до останньої хвилини церемонії нагородження - жодна з дівчат не знала результатів фінальних змагань. Як з'ясувалося, наша землячка, роменчанка Васюта Наталія Сергіївна — старший лейтенант міліції, експерт-криміналіст Роменського міськвідділу НДЕКЦ  виступила достойно й отримала почесне звання “Міс глядацьких симпатій”.

За підсумками отриманих балів і звання першої красуні міліції Сумщини здобула Антоніна Губська – оперуповноважена управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, звання «віце-міс» - Марина Бутакова – слідча Лебединського міськвідділу. Переможниці та учасниці конкурсу отримали цінні подарунки.

Сьогодні ж переможниця конкурсу “Краса в погонах — 2013” повернулася до своєї роботи, сповнена оптимізмом та приємними спогадами про участь в конкурсі.

Редакція газети “Тандем” поспілкувалася з чарівним експертом-криміналістом, яка розповіла про свою нелегку, але важливу роботу та поділилася враженнями від участі в конкурсі.

-        Отже, Наталія розкажіть про себе. Де ви навчалися, скільки років віддали службі у правоохоронних органах?

-        У 2006 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ, за спеціальністю “Правознавство”, спеціалізація “Експерт-криміналіст”. Протягом останніх трьох років працюю на посаді експерт-криміналіст у Роменському міськвідділі.

-        Розкажіть про коло Ваших інтересів?

-        Коло моїх інтересів — різноманітне. В дитинстві займалася в художній школі, займалася дзюдо, 11 років займалася танцями. Ці захоплення, і зараз, проявляються у моєму житті. Вважаю, що кожна людина повинна саморозвиватися та самовдосконалюватися, тому наразі проходжу курси англійської мови,  а для пітримання фізичного тіла займаюся фітнесом, для душі — йогою, щоб жити в гармонії з собою та навколишнім світом.

-        Чи є у Вас улюблені книжки та художні фільми?

-        Так, звичайно. Захоплююсь книгою Джона Кехо “Подсознание может все”. Із художніх фільмів - “Скарлет”, тому що головна героїня фільму приваблива жінка із залізним характером, яка дуже імпонує мені.

-        У кожної людини є своє життєве кредо, яке воно у Вас?

-        “Мы гнемся, но не ламаемся. Я знаю прорвемся, я знаю мы справимся”!

-        Деякі люди вважають, що жінки, які пов'язали своє життя зі службою у правоохоронних органах втрачають свою привабливість та жіночність?

-        Саме своєю участю у конкурсі я намагалася спростувати цю думку та довести її необґрунтованість. Адже навіть при нашій роботі можна бути чарівною, привабливою та коханою дівчиною.

-        Як Ви вирішили приймати участь у конкурсі, можливо Вас хтось надихнув?

-        Натхненням стала моя подруга Наталія, котра завжди заряджала мене своїм оптимізмом та готовністю до бою...

-        Розкажіть про умови конкурсу, можливо якісь обмеження?

-        Обмежень ні за віком, ні за посадою чи званням не було. Умова була одна — служба в правоохоронних органах.

-        На Вашу думку чи був чесний конкурс, можливо надавались комусь переваги?

-        Чи надавались комусь переваги — не можу сказати, але впевненіше себе почували сумчанки. На мою думку, журі конкурсу повинні бути людьми нейтральними, мається на увазі не знати нікого із конкурсанток. Взагалі, отримати приз “Міс глядацьких симпатій” - самий найцінніший і найголовніший приз, бо саме він є чесним, справедливим.

-        Що для Вас було головне — участь чи перемога?

-        Я людина цілеспрямована, тому завжди є мета — перемогти.

-        Сьогодні Ви повернулися в рідні стіни, до роботи чи змінилося відношення колег до Вас?

-        Відношення не змінилося, але скажу одне — протягом цих років, працюючи суто в чоловічому колективі, в мене склалися тільки дружні взаємовідносини з колегами.

-        Наталіє, щоб Ви побажали колегам-жінкам?

-        Хочу побажати, щоб на їхньому обличчі завжди була щира посмішка. Їхні очі сяяли від щастя, незважаючи на те, що ми обрали для себе таку нелегку міліцейську долю.

-        Підготовка до конкурсу річ складна, як морально так і фінансово, хто Вас підтримував?

-        Так, досить складно було. Але завдяки, моїм батькам, начальнику Роменського МВ УМВС у Сумській області, підполковнику міліції Яровому Юрію Миколайовичу, начальнику НДЕКЦ при УМВС України, полковнику міліції  Бородаю Андрію Миколайовичу, його заступнику, підполковнику Шаповалу Олександру Івановичу та помічнику начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ, капітану міліції Потапенко Наталії — я їхала на конкурс сповнена оптимізму та націлена на перемогу.

 

Анна Марченко

 

 

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народна творчість
Народна творчість