Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Тріус Сергій: “В дарунок жінкам”
Тріус Сергій: “В дарунок жінкам”
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 07:16      Ромни, Сумська область
Тріус Сергій: “В дарунок жінкам”Прекрасні жінки нашого краю завжди чарували митців. Вони писали вірші, складали пісні, малювали та творили прекрасне. Древня, чарівна роменська земля викохала багатьох талановитих земляків: поетів, художників, співаків. Мальовничі краєвиди впродовж століть будили творчу наснагу і спонукали до створення  мистецьких шедеврів.

Весна. Ніжний аромат квітів, чудові букети, квітучі пейзажі, неймовірні картини художника все це не можливо не пов’язати з прекрасними, милими чарівними словами – мати, дівчина, жінка. Адже саме для них чоловіки творять дива, йдуть на подвиги та скорюють вершини. І саме у переддень чудового свята жінок, в художній галереї Роменського міського Будинку культури було відкрито виставку справжнього чоловіка, роменського художника Сергія Тріуса.

Сергій Олексійович - люблячий чоловік, прекрасний батько, талановитий художник. Саме з таким чоловіком жінка завжди  почуває себе королевою.

Тріус Сергій Олексійович народився у нашому місті, у творчій родині, де люблять і вміють цінувати мистецтво в різних його проявах. За роки життя здобув спеціальність будівельника, працював на багатьох майданчиках нашого міста та району, загалом працював у різних сферах народного господарства.

Малювати почав у ранньому дитинстві. Спочатку це були роботи олівцем, пізніше -  акварельними фарбами. А зараз  малює ще й олійними фарбами. Всі близькі та рідні підтримують Сергія. Найбільше йому подобається малювати пейзажі. Адже навколишні красоти нашої країни – це вічне натхнення, енергія, поштовх для створення нових картин.

Око художника завжди бачить цю красу навколишнього світу і почуття, які в цей час переповнюють художника, він переносить на полотно. Напевно, саме тому картини Сергія Олексійовича  наповнені світлом, та добротою.

Мабуть, художник отримує велику насолоду, коли він відтворює на полотні неперевершену красу довкілля. Природа в будь-яку пору року і за будь-якої погоди - прекрасна, а художник «полює» за цією красою. І це чудово видно на картинах майстра, адже багатьох із цих мальовничих куточків вже і не існує. Вони змінились, під впливом років, людини та природи. І лише на картині вони житимуть вічно.

Автор знаходиться в постійному пошуку, вивчає і намагається оволодіти різними техніками живописного мистецтва. У його творчій палітрі є і натюрморти, і графічні роботи, і портретний живопис. Переглядаючи роботи майстра, наповнюєшся відчуттям гармонії і щастя. І кожна робота – це частинка душі автора. Дуже приємно, що діти Сергія Олексійовича, а їх в сім’ї троє, теж роблять власні спроби у образотворчому мистецтві.

Сергій Олексійович вже не в перше виставляє свої роботи в художній галереї міського Будинку культури.

Усі присутні на заході подякувати Сергію Олексійовичу за його мистецтво, побажали міцного здоров’я, творчого натхнення, широкого визнання, підтримки і ще багато нових мистецьких творів.

 

 

Анна Марченко

 

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мельзавод
Мельзавод