Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Згорівшу АТС-7 планують відновити протягом місяця
Згорівшу АТС-7 планують відновити протягом місяця
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 06:34      Ромни, Сумська область
3 березня 2013 року, поки що з невідомих причин, сталася пожежа в приміщенні автоматичної телефонної станції АТС-7, яка знаходиться по 4-му пров. Маяковського, 1. 

Протягом години пожежники намагались загасити полум'я, на жаль, все технічне обладнання станції врятувати не вдалось. І лише завдяки їхнім оперативним діям приміщення станції не згоріло вщент.

3000 абонентів залишились без  телефонного зв'язку та інтернету (вул. Маяковського, вул. Горького,  мікрорайони Каховка, Новолозовка, Лозова, напрямок школи № 5 та інші).

Станом на 4 березня 2013 року працівникам “Укртелекому” частково вдалося відновити послуги інтернет, бо саме розподільник з інтернету після пожежі залишився “живим”.

Завдяки допомозі ТОВ “Вета” наразі встановлені нові металопластикові вікна на АТС-7. Працівники “Укртелекому” вживають оперативні заходи щодо скорішого відновлення станції. З місцем нової АТС-7 керівництво вирішилось. Воно буде знаходитись у тому ж приміщенні по 4-му пров. Маяковського, 1.

Телефонний зв'язок, а це телефонні номери, які починаються на 7-1, 7-2, 7-3 керівництво “Укртелекому” планує відновити протягом місяця. Як повідомили в “Укртелекомі” абонентська плата за телефонний зв'язок за цей період роменчанам нараховуватися не буде.

2-му спеціальному регіональному центру  швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України тимчасово, на період відновлювальних робіт, будуть надані додаткові телефонні номери для повноцінного реагування та виконання покладених завдань.

 

 

Анна Марченко

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8