Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Міська влада: планує фінансові збитки та прибутки і вивчатиме пасажиропотік...
Міська влада: планує фінансові збитки та прибутки і вивчатиме пасажиропотік...
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 06:32      Ромни, Сумська область
20 лютого 2013 року в залі засідань Роменської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було винесено 22 питання, які розглядалися як ніколи довго, майже три години із двох регламентованих.
Першим розглядалося питання затвердження фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста на 2013 рік.
Заступник міського голови Яковенко О.Ф. поінформував, що підсумовуючи 2012 рік, щодо фінансових планів серед комунальних підприємств найкраще спрацювали: КП «Роменське МРБТІ» котре забезпечило ефективну діяльність підприємства, приріст основних фінансових показників та перевиконання показників фінансового плану (отримало прибуток у розмірі  56,0 тис. грн. (приріст у 8,6 рази). Підприємство не змогло подати до затвердження фінансовий план на 2013 рік, у зв’язку з переходом з 01.01.2013 р. функцій по реєстрації права власності до державної реєстраційної служби та нотаріусів.
КП «Ромникомунтепло» РМР» та КП «Ромнитеплосервіс» РМР перевиконали показники фінансового плану за рахунок одержаної державної субвенції для погашення заборгованості по різниці в тарифах (отримали прибуток у розмірі 362,0 тис. грн. та 68,8 тис. грн. відповідно, хоча на 2012 рік підприємствами був запланований збиток). В 2013 році підприємства планують отримати збиток в сумі 1658,7 тис. грн. та 661,0 тис. грн. за рахунок невідповідності затверджених тарифів плановим витратам, а також у зв’язку зі зменшенням калорійності газу та, як наслідок, збільшення таких витрат.
КП «Архітектурно-планувальне бюро» забезпечило незначний приріст фінансових показників та перевиконання показників фінансового плану за рахунок скорочення штатної чисельності працівників (отримало прибуток у розмірі  1,6 тис. грн., хоча на 2012 рік підприємством був запланований збиток). В 2013 році підприємство планує отримати прибуток у розмірі 1,7 тис. грн. за рахунок збільшення переліку надання платних послуг після одержання необхідного сертифікату.
Підприємства, які за результатами діяльності отримали збиток та не виконали показники фінансових планів на 2012 рік стали:
КП «Житло-Експлуатація» отримало збиток у розмірі 94,5 тис. грн., хоча був запланований прибуток у сумі 0,2 тис. грн. В 2013 році підприємство планує вийти зі збитковості, за рахунок встановлення економічно обґрунтованих тарифів.
КП «Ромнитранссервіс» отримало збиток у розмірі 17,0 тис. грн., хоча був запланований збиток у сумі 45,4  тис. грн. В 2013 році підприємство планує отримати прибуток у розмірі 2,2 тис. грн., в зв’язку з можливим погашення заборгованості приватних перевізників за надані диспетчерські послуги.
КП «Комбінат комунальних підприємств» отримало збиток у розмірі 2,7 тис. грн., хоча був запланований прибуток у сумі 16,0 тис. грн. В 2013 році підприємство планує отримати прибуток у розмірі 1,0 тис. грн.,  за рахунок погашення дебіторської заборгованості за виконані роботи.
КП «Шляховик» отримало збиток у розмірі 36,8 тис. грн., хоча був запланований прибуток у сумі 5,0 тис. грн. В 2013 році планується прибуток у розмірі 1,00 тис. грн., внаслідок погашення дебіторської заборгованості за виконані роботи.
За результатами роботи протягом 2012 року заступник міського голови зауважив, що робота комунальних підприємств «Шляховик» (Олешко О.П.), «Житло-Експлуатація»
(в.о. директора Гаркуша Н.Г.), «Ромнитранссервіс» (в.о. директора Яременко Н.П.), «Комбінат комунальних підприємств» (в.о. директора Будко О.В.)  по забезпеченню ефективної діяльності  та виконання показників фінансових планів була недостатньою.
Далі були заслухані керівники комунальних підприємств міста. У своїх виступах, загалом, вказували на недостатнє фінансування житлово-комунальної галузі Ромен, що й призводить до перевищення витрат над дохідною частиною.
Очільником міста було підкреслено, що наразі фактично всі підприємства, котрі обслуговують житлово-комунальну галузь міста знаходяться у скрутному економічному становищі. Щодо покращення фінансового стану підприємств було надане відповідне протокольне доручення, наразі, ніякої інформації від відповідальних осіб до міського голови не надійшло. “Доручили та забули”, - говорить Микола Кирилович.  Такими словами, мабуть, можна назвати чи не кожну галузь у місті, а це свідчить про недостатню роботу підприємств.
Про затвердження Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ромни інформував Литвиненко Ю.А., яким була внесена пропозиція щодо розміщення тимчасових споруд (кіосків, тощо) для торгівлі. Задум представниками архітектури ставиться правильно, але з “області фантастики”. Членами виконкому дана пропозиція підтримана та питання постало його реалізації.
Бурхливо обговорювалось питання перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах. Хотілось би зауважити, що відповідно до змін до Закону України “Про автомобільний транспорт” від  20.11.2012 року  організація пасажирських перевезень в місті  покладається  лише на виконавчий орган міської ради, що в свою чергу дозволяє здійснювати  перевезення пасажирів лише в межах міста. Ця проблема неабияк обурює мешканців Роменського району, а тому, організацію перевезення мешканців району  потрібно вирішувати спільно з районною адміністрацією.
Заступником міського голови Дудко В.Г. була надана інформація щодо організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Але членами виконавчого комітету були висловлені зауваження відносно  необгрунтованих показників, адже справа з перевезеннями досить серйозна і на даний час перейшла всі межі правового поля. Було підкреслено, що у поданій інформації не всі показники проаналізовані в повному обсязі, тому заступнику міського голови Дудку В.Г.  надано протокольне доручення до 20 березня 2013 року підрахувати пасажиропотік на міських автобусних маршрутах, і вже з реальними показниками, спільно з районною державною адміністрацією, розглянути питання перевезень жителів міста і району на наступному засіданні виконкому.
Розглядались й інші питання по яким членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9