Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс “Ромен-цвіт-2012”
“Ромен-цвіт-2012”
Тандем-пресс
Четвер, 14 лютого 2013, 22:03      Ромни, Сумська область
Ромен-цвіт-2012У рамках виконання Стратегії розвитку “Нова Сумщина — 2015” на початку 2012 року  започатковано захід “Ромен-цвіт”,  що висвітлює основні досягнення роменців. Було відзначено, що значний внесок в скарбницю досягнень Сумської області у 2012 році внесли саме роменці.
Цьогорічні домінанти –  це дійсно видатні особистості, які  своєю працею збагатили 2012 рік на знаменні події і зробили свій  вклад у розбудову міста, що є запорукою  успішного розквіту  міста Ромни.
Так, 1 лютого у Роменському міському Будинку культури відбулася друга офіційна церемонія нагородження відзнакою «Ромен-цвіт-2012», за підведеними підсумками минулого року.    
Перед початком заходу у фойє Будинку культури навчальні заклади міста та  Художня галерея ім. І.П. Кавалерідзе презентували виставку дитячих творчих робіт, що привертали увагу до себе надзвичайними малюнками, картинами, вишиванками, виробами з дерева та квітів.  
З найкращими побажаннями, успіхів у подальшому, очільник міста вітав переможців та вручав їм пам'ятні символічні статуетки.
У цьому році відзнаки вручено в 12 номінаціях:

У номінації  «Інвестиції року» відзнака була вручена: ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика», директор — Лакиза О.В. Сьогодні, ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика» - це єдине підприємство в Україні по випуску гардинно-тюлевих полотен.
Завдяки внутрішнім інвестиціям, за власні кошти у 2001, 2006 та 2012 роках підприємством були придбані нові високопродуктивні п’єзожаккардові рашель-машини нового покоління виробництва «Карл-Майєр» з комп’ютерним забезпеченням. Так, у 2012 році інвестування у оновлення виробництва становило   3,0 млн.грн. Саме придбання нової п’єзожаккардової машини дало можливість до 50% збільшити випуск продукції.

У номінації «Експортер року» відзнаку отримало: ТОВ “Таланпром”, директор підприємства Данько С.М. Товариство з обмеженою відповідальністю «Таланпром» - провідне підприємство легкої промисловості, спеціалізується на виробництві спецвзуття та спецодягу для підприємств нафтогазовидобувної та хімічної промисловості, чорної та кольорової металургії, підприємств машинобудування та металообробки, транспорту та енергетики, будівництва та сільського господарства, силових міністерств та відомств.
Потягом 2012 року обсяг експорту склав більше 47 млн. гривень, що становить 40% загального експорту міста. Підприємство експортує свою продукцію в більше ніж 25 країн світу.

У номінації „Керівник року”  відзнаку отримала начальник  відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради – Горбик З.Г.
Усе для школи, усе для дітей, усе заради дітей – одне з головних завдань Зінаїди Григорівни. Уміло й упевнено веде вона освітянський корабель в бурхливому океані сучасного життя. У кожну справу вкладає часточку своєї душі
Учитель, директор школи, начальник відділу освіти. Це не просто перелік посад. Це сходження до визнання, до життєвих вершин. Це робота душі й серця, сповнені радощами й тривогами освітянські будні, болючі роздуми й мудрі рішення.А запорукою її успіхів не випадково став девіз «Керувати – означає вести до успіху інших».  

У номінації „Подія року ” відзнаку отримав начальник другого спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно – рятувальної служби цивільного захисту МНС, полковник служби цивільного захисту - Біляєв Сергій Васильович.  
«Ніхто, крім нас…» - цей вислів став життєвим кредо для людини, яка суспільні інтереси завжди ставить на перший план. Такий же моральний дух передається від полковника служби цивільного захисту Сергія Васильовича Біляєва згуртованому особовому складу другого спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно – рятувальної служби цивільного захисту МНС.
У вересні  2012 року знаковою подією для міста, розвитку території став вісімнадцятий Чемпіонат світу серед кінологів – рятувальників, проведення якого відбулося  завдяки ініціативі Сергія Васильовича, його наполегливості та зразковому виконанню службових обов’язків як ним особисто, так і його підлеглими.

У номінації “Флагман освіти” кращою визнана Роменська спеціалізованій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1 ім.Петра Калнишевського. Відзнаку  отримали директор школи – Судьїна В.В. та Президент учнівської демократичної республіки - Ковтун Валерія.
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 1 ім. П.І. Калнишевського під керівництвом директора школи Судьїної Валентини  – це царина любові, добра й турботи. Щороку вчителі школи стають переможцями та призерами  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та „Золоте серце”. У школі успішно реалізується проект «Обдарованість», працює наукове товариство «Оріон». За три останні роки 154 учні стали переможцями  Всеукраїнських учнівських олімпіад. Щороку вихованці школи є переможцями ІV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсі ім..Т.Шевченка та призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Школа співпрацює із Корпусом Миру США та Гете-інститутом. У 2012 році учнівський та педагогічний колективи виграли гранд на створення ресурсного центру на базі навчального закладу в рамках україно-американського проекту «Професійний розвиток місцевої спільноти».

У номінації „Менеджер освітніх інновацій” відзнака вручена директору спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 ім акад. А.Ф.Йоффе - Скрипці  Лідії Олексіївні.
Лідія Олексіївна в  2012 році стала переможцем  Всеукраїнського конкурсу «Директор 21 століття» в номінації «Інноваційна культура школи».  Керівник закладу очолює пошуково- дослідницьку роботу, пов'язану з історією навчального закладу, внаслідок цього встановлені зв'язки з науковцями світу: Санкт – Петербурзьким інститутом ім. академіка Йоффе, Національною академією наук України, Алферовським фондом м. Санкт – Петербурга, Національним Антарктичним науковим центром України, науково- дослідницьким судном ім. Академіка Йоффе.  Завдяки  директору  навчального закладу налагоджена тісна  співпрацю з Польщею .

У номінації «Добра справа» кращою визнана Роменська Центральна районна лікарня. Відзнаку отримала головний лікар лікарні Гунькова Валентина Василівна У 2012 році в рамках  реалізації Стратегії розвитку Сумської  області «Нова Сумщина -2015» у Засульському мікрорайоні міста відкрито амбулаторію  загальної  практики сімейної  медицини. Такі кроки дали можливість максимально наблизити до населення  медичні послуги.
Навколо реалізації пріоритетів в галузі охорони здоров’я об’єдналися ініціативні люди,  у яких  слово не розходиться з  ділом. Завдяки спільним зусиллям в медичній галузі проведені роботи по покращенню  матеріально-технічної  бази закладів. У результаті: замінено вікна на енергозберігаючі у пологовому відділенні, проведено капітальний ремонт інфекційного відділення, розроблено проектно-кошторисну документацію  на будівництво третього поверху для розміщення дитячої  поліклініки, реконструйовано центральний в’їзд на територію  лікарні, отримано високоспеціалізоване медичне обладнання - комп’ютерний томограф, комплекс рентгенографічного обладнання, мамограф.

У номінації „Корифей сцени”  відзнака вручена Дядечку М.Г.  Внесок Миколи Григоровича у розвиток музично-хорового жанру Роменщини – безцінний. Серед багатогранних обдарувань метра   ще й композиторське. Він не лише обробляє та перекладає музичні твори, а й пише власні  є членом творчого об’єднання самодіяльних композиторів Сумщини,  удостоєний обласного звання «Майстер культурно-освітньої роботи». Микола Григорович  добре знаний в області і як читець гумору. Працював у цьому руслі з Павлом Ключиною. Він - дипломант обласного конкурсу читців естради, а також республіканського гумору та сатири «Вишневі усмішки».
На сьогодні працює  хормейстером народного аматорського хорового колективу «Ветеран» міського Будинку культури .

У номінації „Квітка хореографії” кращим визнано хореографічний колектив “Імпульс” загальноосвітьної школи І-ІІІ ступенів № 7.  Відзнаку отримала засновник та  керівник колективу - Алла Нікітенко.
Зразковий аматорський хореографічний колектив „Імпульс” – справжня квітка в хореографічному вінку нашого  міста та області. У вересні 2012 року колективу виповнилося 15 років.  Під керівництвом Алли Нікітенко та Яни Янголь „Імпульс” неодноразово ставав учасником та переможцем міських та обласних конкурсів, окрасою загальноміських заходів та концертних програм.  
У минулому році улюблений роменцями колектив гідно представив  наше місто у ІІ – му обласному фестивалі дитячої творчості „Майбутнє України” в м. Охтирка та святковому дійстві до дня Святого Миколая в обласному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна.

У номінації “Спортсмен року” відзнака вручена кращому спортсмену міста Батіжевському В. Владислав  - учень  спеціалізованої  загальноосвітньої школі І – ІІІ ступенів № 1  ім. П.І.Калнишевського, кандидат в майстри спорту України. З 2008 року юнак займається в секції боксу спортивного клубу "Юність” , який діє на базі  Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету. Керівник клубу -  викладач фізичного виховання, тренер з боксу  - Дмитренко Б.С. За час заняття боксом Владислав тричі виходив  переможцем Сумської області.  Він став  срібним призером Чемпіонатів України 2011-2012 pоків у м. Шостка та м. Горлівка. Переможець Чемпіонату України 2012 р. місто  Керч. Неодноразовий переможець та призер Всеукраїнських відбіркових турнірів та "Турнірів сильніших".
У 2012 році Владислава визнано «боксером з кращою техніко-тактичною підготовкою»  в Сумській області. Срібний призер Чемпіонату Європи з боксу 2012 року в м. Анапа, (Росія ). Владислав -  перший номер у складі збірної команди України з боксу у ваговій категорії 54 кг. Провів 90 боїв і одержав 84 перемоги.

У номінації „Видання року ” кращим виданням було визнано газету  «Тандем-прес». Відзнаку отримав директор ПП фірма  „Тандем” – Вовченко Ю.В. За даними опитування населення міста, газета «Тандем – прес» - видання, яке у 2012 році найбільше користувалося попитом серед місцевих друкованих засобів масової  інформації. На сьогоднішній день її тираж  складає п’ять тисяч примірників. Журналісти газети є членами Національної спілки журналістів України. За сприяння видання  висвітлюється хід реалізації програми соціального та економічного розвитку міста.

У номінації “Рекламний проект року” відзнака вручена Тітенку Володимиру.  «Співоча цегла» - так назвав свій творчий проект Володимир Тітенко. Демонструючи музичні виконавські здібності на власноруч виготовленому інструменті з керамічної цегли, керамофоні, Володимир не один раз виступав перед роменцями, брав участь у виставках - презентаціях міського, обласного, Всеукраїнського, міжнародного рівнів, представляючи, разом з тим, підприємство, на якому виробляється «співоча цегла» та територію, на якій знаходиться підприємство «Керамейя».
Апогеєм для  Володимира стала його участь у телевізійному шоу «Україна має талант». Тисячі українців, переглядаючи в один із вечорів телешоу на каналі СТБ почули слова: «Я з міста Ромни Сумської області»… Так, наш земляк у квітні 2012 року прорекламував себе, виготовлений музичний інструмент, наше місто та Сумщину. Володимир Тітенко стверджує, що його керамофон єдиний у Європі! Тож маємо в Сумській області такий собі європейський ексклюзив.

У заході взяли участь депутат Верховної Ради України Володимир Шульга, Голова Громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, Президент Сумської обласної федерації боксу Володимир Демура, який вручив Владиславу Батіжевському, спортивній гордості міста у 2012 році, та його тренеру Богдану Дмитренку нагороди від Громадської ради та Федерації.
Свято «Ромен – цвіт – 2012» завершилося концертною програмою, підготовленою аматорами сцени.


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня