Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Грядуть кадрові зміни
Грядуть кадрові зміни
Тандем-пресс
Четвер, 14 лютого 2013, 22:02      Ромни, Сумська область
Минулого тижня, на 34 сесії Роменської міської ради міський голова заявив, що грядуть кадрові  зміни, які будуть стосуватися не тільки його заступників, а й працівників відділів, управлінь та служб.
З цього питання, міським головою видано розпорядження керуючій справами виконкому Проценко Олені Володимирівні “пересіяти” працівників відділів, служб та управлінь. І на наступній сесії РМР доповісти скільки їх буде скорочено.
Аналізуючи співвідношення державних службовців до кількості населення по містам Сумщини стало зрозумілим, що на населення по місту Ромни та району в 44300 тис. приходиться 145 державних службовців. Як наприклад, у м. Охтирці з населенням 50 тис. державних службовців - 118 осіб.
Чому виникла така різка необхідність до штатних змін, і що буде далі розповіла мені керуюча справами виконкому  Проценко Олена Володимирівна:
Олена Володимирівна, розкажіть щодо необхідності кадрових змін?
У першу чергу, скорочення йдуть по міністерствах. Тому, сьогодні у нас також порушено питання щодо оптимізації кадрів. А взагалі, не завжди від кількості залежить якість роботи.
І саме з метою оптимізації кадрів міський голова звернувся до своїх трьох заступників?
Так, Микола Кирилович звернувся до своїх заступників із усним розпорядженням щодо вивчення ситуації на місцях і оптимізації цієї роботи. Вивчити навантаження кожного спеціаліста, функції, які ним виконуються. Переглянути це все. Заступниками були надані доповідні про недоцільність скорочення.
Які люди на Вашу думку повинні працювати у органах місцевого самоврядування?
Професіонали, які чітко знають свою справу і які є “асами” у своїй галузі.  Бо це люди, до яких звертається усе населення нашого міста. На жаль, на сьогодні, цього немає.
Отже, Вам доручено “пересіяти” кадри. Чим Ви будете керуватися та як готувати ці зміни на наступну сесію?
Конструктивно попрацювати із службами, ще раз переглянути кадри, врахувати які зміни пройшли по міністерствах, тобто більш предметно та детально вникати в суть нагальної проблеми.
Скільки буде охоплено осіб під скорочення?
Із 145 державних службовців - 10 відсотків.
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння