Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру
В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 21:08      Ромни, Сумська область
В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру У день Святої Тетяни, справжнім подарунком для інваліда війни, учасника бойових дій в Афганістані Самойленка Олександра Петровича - стало вручення ордеру та ключів на довгоочікувану однокімнатну квартиру по вул. Маяковського.

У рамках виконання Програми Президента України „Україна для людей”, соціальних ініціатив Президента України, в місті проводиться цілеспрямована робота щодо реалізації пріоритетів, адже їх мета – забезпечення послідовного впровадження державної політики щодо підвищення стандартів життя.
Саме за рахунок бюджетних коштів у порядку, визначеному законодавством, виконавчим комітетом міської ради було придбано житло.
Зокрема, завданнями Програми соціальної політики передбачається глибока модернізація сфери соціального забезпечення – перехід від безсистемних виплат до адресної допомоги та соціальних послуг, що відповідають потребам конкретної людини та сім’ї. Саме такі послуги і отримав мешканець нашого міста Олександр Самойленко.
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг