Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Засідання виконавчого комітету, коротко про головне....
Засідання виконавчого комітету, коротко про головне....
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 21:04      Ромни, Сумська область
23 січня 2013 року відбулось засідання виконавчого комітету Роменської міської ради при міському голові Калашнику М.К. Із 15 обраних присутніми були 10.
Першими доповідали заступник міського голови Яковенко О.Ф. і начальник фінансового управління Ярошенко Т.М. щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста за підсумками 2012 року.
Зокрема,  в доповіді було зазначено, що у 2012 році до бюджету міста надійшло 171,1 млн. грн. (98,6% до затверджених річних обсягів), що на 27 % більше показників 2011 року (134,7 млн. Грн.).
Відзначено позитивну роботу таких промислових підприємств: по нарощуванню обсягів виробництва промислової продукції – ТОВ «Роменський завод продтоварів», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», ТОВ «Техно-Маш-Сервіс», ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика»; по залученню інвестицій в основний капітал – ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика», ТОВ «Роменський завод продтоварів», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», ТОВ «Таланпром»; по сплаті податків до бюджету міста – ТОВ «Роменський завод продтоварів», ТОВ «Таланпром», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина».
Про покращення стану наповнення бюджету Пенсійного фонду України суб’єктами господарювання міста Ромни», начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі Біленко А.Г. зазначила, що не зважаючи, що на проведену управлінням роботу і належну співпрацю з органами державної виконавчої служби, залишаються непогашеними значні суми боргу фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.
Далі було заслухано інформацію начальник ГУМГ Кочерги М.Г. про інвентаризацію об’єктів зовнішньої реклами в місті», де останнім зазначено, що після завершення, на початку грудня минулого року, інвентаризації об’єктів зовнішньої реклами було здійснено перевірку виконання замовниками укладених договорів на тимчасове користування місцем розташування рекламних конструкцій. За результатами перевірок складено 15 претензій з вимогою привести в належний стан рекламні установки, як наслідок такої роботи порушення було усунуто в установлені терміни.
На засіданні затверджено Порядок здійснення контролю за виконанням перевізниками умов договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни.
Про заходи щодо проведення чергового весняного призову громадян 1995 року народження та старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову і відправку їх до лав Збройних Сил України, доповів голова міської призовної комісії, заступник міського голови Дудко Володимир Григорович.
Виконком прийняв рішення щодо основних напрямків підготовки і завдань цивільного захисту м. Ромни на 2013 рік, тощо.


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ленін
Ленін