Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Роменці на новорічному балу в Сумах
Роменці на новорічному балу в Сумах
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 20:59      Ромни, Сумська область
Роменці на новорічному балу в СумахПри загальноосвітній школі №10 діє Учнівська демократична республіка "СВІТ". Котрі, за результатами минулорічної діяльності вибороли 2 місце в області у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію учнівського самоврядування в номінації "Інновації". 
Нагородою було запрошення від обласного Центру позашкільної освіти на участь у Новорічному балі лідерів учнівського самоврядування в м. Суми.
Бал проходив в БК "Хімік", на ньому були присутні 12 делегацій з різних сіл та містечок області.
Відкривала бал заступник губернатора Т.Г. Іщенко. Атмосфера справжнього балу з його вишуканою музикою, прекрасними дівчатами, красивими та елегантними юнаками доповнювалася чарами передноворічного вечору. Кожна команда-учасниця балу представляла 1 бальний танець (нашу команду готувала О.В. Васюта). Тут вони побачили полонез, польку, падеграс, менует, мазурку і всі разом кружляли у вальсі! Королем і королевою балу обрана пара нашої роменської делегації - Артеменко Дмитро та Марюха Марія.
"У повному захваті, щасливі та окрилені вони повернулися додому. А бажання побувати на балу ще раз залишилося, тож будемо готуватися...", - говорить Олена Анатоліївна Павлюк.

Анна Марченко, за інформацією
керівника УДР  "СВІТ" О.А.Павлюк
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг