Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Олімп юних інтелектуалів - 2013
Олімп юних інтелектуалів - 2013
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 20:57      Ромни, Сумська область
17 січня 2013 року в актовій залі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. П.Калнишевського відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Вже 12 рік поспіль проводиться свято підтримки та вшанування творчо обдарованої молоді. Для талановитих, розумних, креативних, творчих та активних учнів нашого міста звучали пісні, оплески глядачів та вручені нагороди.
Щорічно у листопаді-грудні проводиться міський етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Цього року в ньому взяли участь 756 учнів-переможців шкільного етапу. Із них 81 учень посів призові місця.
У цьому році розпочала свою роботу Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді і вперше проведено міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. 81 юний науковець представив свою роботу і 16 із них за підсумками трьох турів вибороли перші місця.
Свято проходило, як завжди, за участі гостей, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління - міський голова Микола Кирилович Калашник, заступник міського голови Володимир Григорович Дудко, начальник відділу освіти  Зінаїда Григорівна Горбик; депутати: Салатун Сергій Андрійович та Бартош Ігор Григорович, директори навчальних закладів, учителі, батьки.
З вітальним словом до молодого, обдарованого покоління звернувся міський голова: “Це свято свідчить про те, що робота педагогічних колективів дала свій щедрий врожай. Усі міські заходи проходять за участі нашої талановитої молоді. І я щоразу чую, що наші роменські учні приймають участь у низці олімпіад, коркурсах і привозять нагороди.... тому, та велика праця вчителів, батьків закладається в дітях, і пригадується народне прислів'я “Що посієш, те й пожнеш”. Наразі моя задача сьогодні, привітати тих самих кмітливих, розумних та розважливих”.
Нагороджені грамотами міського голови та грошовою премією учні, які здобули по чотири і більше призових місць на олімпіадах (Ковтун В., Московець Н., Івницький О., Балюра А., Меркулова І., Шкіль Е., Лашко О.)
Переможців Всеукраїнських конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка привітав заступник міського голови Володимир  Дудко. Котрий наголосив, що він дуже радий, бо саме йому випала велика честь вручати ці відзнаки роменським інтеректуалам. “Черговий фініш, це наступний старт, тому до нового фінішу!”, - говорить Володимир Григорович.
Учні шкіл міста, які зайняли перші місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та Міжнародних конкурсах отримали відзнаки, які їм вручили посадовці-освітяни: в номінації «Суспільно-гуманітарного напрямку» - начальник відділу освіти Зінаїда Горбик, в номінації «Фізико-математичного напрямку» - головний спеціаліст відділу освіти Олександр Матяш, у номінації «Природничого напрямку» - заступник начальника відділу освіти Ірина Івницька.
Вперше у 2012-2013 навчальному році проводилась олімпіада з фізичного виховання. Тож Грамоти переможцям вищезазначеної номінації вручив начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник.
Переможців міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді привітала директор міської МАН Оксана Андрущенко.
Святкову концертну програму представили вихованці Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, дитячі колективи навчальних закладів.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

34
34