Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Апаратна нарада: газ, собаки, полігон......
Апаратна нарада: газ, собаки, полігон......
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 20:53      Ромни, Сумська область
15 січня 2013 року в залі засідань виконкому Роменської міської ради відбулась чергова апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів та підприємств при міському голові.
Першим доповідав начальник ГУМГ Кочерга М.Г. про стан виконання розпорядження міського голови від 30.09.2008 року № 235 «Про скорочення споживання природного газу за рахунок використання місцевих видів палива на підприємствах комунальної енергетики, установах бюджетної сфери та населення у 2009-2015 роках» про таке:
Зокрема, зазначив, що дійсно питання складне, яким займається весь світ — це збереження і економне використання тепла, електроенергії, газу, тощо. Цією справою займається як держава, котра регулює дане питання відповідними нормативними та законодавчими актами, так і наша місцева влада.
Наразі, розпорядженням облдержадміністрації доведено завдання по скороченню споживання природного газу вцілому по області до 2015 року на 36 відсотків. Зокрема, по місту Ромни, цей відсоток складає 50,2.
На виконання вказаного розпорядження по місту розроблена і затверджена Програма заходів на 2009-2015 роки щодо забезпечення скорочення споживання природного газу підприємствами комунальної теплоенергетики, установами бюджетної сфери та населенням м. Ромни.
Відповідно Програми ГУМГ проведено аналіз стану енергоспоживання та енергозбереження у місті Ромни. Наведено перелік об'єктів на яких планується виконання заходів по скороченню споживання природного газу, складено графік, інше.
Отже, згідно до проведеного аналізу в 2012 році населення міста використало 23580 тис.м.куб газу, що на 1428,0 тис.м.куб менше в порівнянні з 2011 роком. Економія газу населенням досягнута за рахунок заміни опалювальних приладів з низьким ККД, які використовуються мешканцями приватного сектору міста для опалення житлових будинків, на сучасні енергозберігаючі з більш високим ККД, впровадження приладів обліку спожитого газу, застосування для опалення житлових будинків альтернативних видів палива (брикети, пілети, дрова, торф) за допомогою котлів з комбінованими топками (газ - тверде паливо), проведення комплексу заходів по утепленню житлових будинків, які знаходяться у приватному секторі (заміна вікон, теплоізоляція стін і стель та інше).
Крім того, в котельнях міста планується монтаж додаткових котлів, які працюватимуть на альтернативному паливі. Газові котли лишаються в котельнях, як резервні. Дане розпорядження запропоновано залишити на контролі, у зв'язку з важливістю цього питання.
Далі інформували керівники окремих управлінь, відділів, підприємств та установ, від яких залежить стабільна ситуація у місті, зокрема, про таке.
Начальник ПФУ Біленко А.Г. поінформувала, що станом на 15 січня по управлінню профінансовані виплати пенсій — 14.01 у поштові відділення  і банківські установи — 15 число. Із тих нарахувань, які проведені на січень — 9 млн.грн.  залишаються не виплаченими по дітях-війни і по Чорнобильцям.
Щодо роботи управління праці та соціального захисту населення інформував керівник, Панченко Я.М., а саме, щодо підготовлених у Роменське відділення державного казначейства кошторисів та планів асигнувань на 2013 рік. Відповідно підготовлені платіжні доручення по виплатам малозабезпеченим сім'ям, після 20 січня ці виплати будуть здійснені. Щодо субвенції з державного бюджету по перевізникам на суму 33200тис. грн. підготовлені платіжні доручення до державного казначейства і ця сума повинна протягом тижня надійти на рахунки перевізників міста. По житлово-комунальним підприємствам залишаються борги (пільги, субсидії) над цим питанням активно працює управлівння. “У поточному місяці буде можливість погашення цієї заборгованості”, - наголосив Ярослав Миколайович.
Згідно даних райСЕС: за останній тиждень серед населення міста зареєстровано: 1 випадок інфекційного захворювання (кишкова інфекція), 1 випадок лакунарної ангіни, оскарідоз, мікроспорія. Зареєстровано один випадок покусу людини невідомою собакою. А так, загалом, санітарно-епідеміологічна ситуація у місті благополучна.
Звернуто увагу відповідних служб, щодо проблеми бродячих собак, оскільки вони несуть за собою небезпеку такого захворювання як сказ. Тому над цим питанням необхідно попрацювати
Ще одним проблемним питанням є полігон твердих побутових відходів. “Щоб люди розуміли, що тверді побутові відходи не конфета, це об'єкт дуже, дуже небезпечний, який негативно впливає на навколишнє середовище, в першу чергу, на повітря, грунт, грунтові води. І у подальшому, якщо буде таке відношення до полігонів та утилізації відходів, ми дочекаємося до того, що у нас не буде питної води..”, - говорить Олександр Олександрович.
На питання міського голови “Чи дійде до нас американський ГРИП?” Олександр Олександрович повідомив, що  на сьогодні по місту та по Роменському району випадків ГРИПу не зареєстровано. Але безумовно, йде процес міграції населення, тому не виключено, що це захворювання може бути завезено й на Україну. Тому, наразі, є специфічна профілактика: вакцинація населення. Існує профілактика особиста: провітрювання приміщення, дотримуватися правил особистої гігієни, вологе прибирання, застосування дизенфікуючих засобів, тощо.
Міський голова підвів підсумки наради та надав ряд доручень заступникам міського голови та керівникам щодо подальшої роботи.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop34
konotop34