Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Духовність та знання – майбутнє підростаючого покоління
Духовність та знання – майбутнє підростаючого покоління
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 20:50      Ромни, Сумська область
25 січня 2013 року запам’ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

Так, саме цього дня, з метою виховання  у підростаючого покоління духовних цінностей та християнської моралі, відбулося офіційне відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни. Символічним є те, що відкриття відбулося в День Тетяни, яка і є покровительницею студентів.

На свято завітали почесні гості: перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та представники управління освіти і науки облдержадміністрації, директори професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, очільник міста Ромни Микола Калашник, депутати Сумської обласної та Роменської міської ради, соціальні партнери, ветерани праці.

Освічення каплички провів отець Димитрій, який також звернувся до всіх присутніх зі словом про життя і мученицьку смерть Святої Тетяни.

Привітали присутніх з цією знаменною подією перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та Роменський міський голова Микола Калашник.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран наголосив, що відкриття святого храму на території навчального закладу буде сприяти вихованню й розвитку духовної й естетичної культури підростаючого покоління, що є надзвичайно важливим фактором соціалізації підлітків в останні  роки.

За сумлінну працю, активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища, вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання у підростаючого покоління духовних цінностей та християнської моралі були вручені грамоти та подяки працівникам навчального закладу, які брали участь у будівництві каплички. За активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища грамоти та подяки отримали учні Роменського ВПУ.

Продовжилося свято відкриттям кабінету інформаційно-комунікаційного устаткування, який оснащений всім необхідним устаткуванням. Символічну червону стрічку перерізали перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран. Ігор Козолуп висловив впевненість в тому, що саме у Роменського ВПУ, в якому налічується вже 4 комп’ютерних кабінети, які оснащені всією новітньою комп’ютерною технікою, є всі шанси відкрити інформаційний центр – єдиний в Сумській області.

Свій перший урок в новому кабінеті провели учні професії «Монтажник інформаційно-комунікаційних технологій», що була відкрита на базі ВПУ з 1 вересня 2013 року. Гості та запрошені поспілкувалися  з учнями та оглянули й інші комп’ютерні класи.

Святкова програма продовжилася знайомством з маркетинговою службою Роменського ВПУ. Про специфіку роботи служби, пріоритетні завдання та цілі на майбутнє розповіла запрошеним економіст Тетяна Головко.

Завершуючим акордом свята стало представлення гостям та запрошеним нещодавно відкритого психологічного кабінету. Практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Тетяна Прокопенко ознайомили присутніх зі специфікою роботи психологічної служби Роменського ВПУ й наголосили, що зважаючи на постійне навчальне навантаження учнів, тиск на їх підсвідомість комп’ютерних ігор та мереж, заняття в психологічного кабінеті є надзвичайно важливими та корисними. Так, в кабінеті проводяться психологічні тренінги, тести з учнями навчального закладу. Велика увага приділяється роботі з сиротами, мешканцями гуртожитку та учнівським самоврядуванням.

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26