Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Новорічне натхнення Лариси Терещенко відкрито 4 виставку робіт художниці
Новорічне натхнення Лариси Терещенко відкрито 4 виставку робіт художниці
Тандем-пресс
Середа, 16 січня 2013, 21:11      Ромни, Сумська область
виставку «Натхнення»  роменськa художниця Лариса Терещенко4 січня 2013 року у міському Будинку культури, в перші дні нового року,  було відкрито виставку «Натхнення»  роменської художниці Лариси Терещенко. Велика любов до рідного краю надихає її на творчість. І те, що її талант від Бога навіть ніхто не сумнівається.  
“Це вже четверта особиста виставка цієї художниці в картинній галереї міського Будинку культури. Вона є постійним учасником всіх свят, що проводить Будинок культури. Можна сказати, що для нас вона є другом, якого ми завжди раді бачити в стінах цієї галереї”, - говорить Катерина Рубанік, методист художньо-прикладного мистецтва.
У галереї було представлено 35 картин, 11 з яких  написані у техніці абстракція, що для художниці є новим. Своїм вчителем та наставником вважає роменського художника Зосенка Валерія Купріяновича, ученицею якого вона була.
А нещодавно Лариса очолила студію образотворчого мистецтва МБК «Чарівна палітра». Тепер кожен має змогу доторкнутися до прекрасного світу художниці та повчитися її майстерності.
Художники являються одним з самих ідеальних форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Прекрасні роботи художниці пробуджують стремління до прекрасного, змушують замислитись над сенсом життя.
Картини Лариси наче живі, вони справді дарують безмежну радість та піднімають настрій. Улюблені жанри – це натюрморт та портрет. Її картини не припиняють дивувати.
Вона дуже любить нашу мальовничу українську природу, таку сонячну і барвисту. «Я вбираю її очима і душею, переношу на полотно яскраві і теплі, спокійні і тихі барви, щоб залишити спогад про чудові миттєвості. Мої роботи роблять мене щасливою людиною і я дуже мрію поділитися цим щастям, і захопленням з усіма людьми, які так як і я люблять життя і навколишню красу”, -  говорить Лариса.
Картини Лариси це щось неймовірне. З одного погляду видно, що їх малювала не лише талановита, а ще й дуже добра, щира, весела людина, яскрава особистість! Полотна оживають і люди, які є на її картинах, зараз заговорять, квіти пахнуть, и навіть присмак фруктів згадується. А неймовірний настрій дарують картини-абстракції, які наповнені веселими кольорами. Побачивши одного разу, вже ніколи не забудеш її роботи. Відчувається приплив енергії, адже вони такі яскраві і життєрадісні.
На виставці були присутніми учні Хмелівської школи, гості, запрошені та начальник  відділу культури Тетяна Іванівна Баляба, яка вручила талановитій художниці подяку: “За вірне служіння мистецтву, невтомний творчий пошук і талант, збагачення мистецької скарбниці рідного міста та з нагоди відкриття виставки”.
Усі присутні мали змогу оглянути дивовижні експозиції та залишити свої  відгуки у гостьовій книзі.

Автобіографія:
Народилася Лариса 10 листопада 1974 року в смт Терни Недригайлівського р-ну Сумської обл. Закінчила Тернівську середню школу, далі навчалася в Київському технікумі легкої промисловості по спеціальності модельєр взуття. З 1996 по 2010 рік працювала на Роменській взуттєвій фабриці на посаді модельєра. Малювання є улюбленою справою з дитинства. Працювала у техніці акварель та олівець. Зараз більшість картин пише олією..
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32