Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Обгін, котрий приніс горе
Обгін, котрий приніс горе
Тандем-пресс
Середа, 02 січня 2013, 21:42      Ромни, Сумська область
Обгін, котрий приніс горе"Обгін ніколи не обіцяє нічого хорошого". Цей вислів належить Нікі Лауда - триразовому чемпіону Формули-1. Згадаймо формулювання з правил дорожнього руху: «Обгін - випередження рухомого транспортного засобу, пов'язане з виїздом із займаної смуги». Дійсно, обгін - маневр серйозний. На багатих поворотами, підйомами та спусками заміських дорогах знайти достатнє місце для безпечного обгону буває досить складно.
Так, 24 грудня 2012 року об 11-45 у чергову частину Роменського МВ надійшло повідомлення про те, що по вул. Комсомольській (Покровська гора) трапилася дорожньо-транспортна пригода. Під час виїзду на місце події за інформацією свідків і учасників дорожньо-транспортної пригоди та проведеної перевірки було встановлено, що водій Honda CR-V рухаючись в напрямку центру, здійснив обгін  автобуса. У цей час на зустріч рухався автомобіль “Москвич”. Коли водій “Москвича” побачив, що на зустріч йому рухається Honda CR-V, той почав пригальмовувати. У результаті цього автомобіль “Москвич” заносить на зустрічну смугу й провокує лобове зіткнення.
Автомобілі отримали суттєві механічні пошкодження. На жаль, водій “Москвича” загинув на місці пригоди. Пасажири отримали легкі телесні ушкодження. По прибуттю швидкої допомоги кожному надана перша медична допомога, від госпіталіції останні відмовились. Наразі, встановлюються причини ДТП. Порушено кримінальну справу, ведеться слідство. У подальшому автотехнічною службою буде проведено відтворення ДТП, в результаті чого буде встановлено порушників.

Анна Марченко
за інформацією ст. інспектора ВДАІ
Роменського МВ капітана міліції
Євгена Булавко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11