Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс “Талантами уславлена земля — це рідна Сумщина моя”
“Талантами уславлена земля — це рідна Сумщина моя”
Тандем-пресс
Середа, 02 січня 2013, 21:40      Ромни, Сумська область
Яскраво і феєрично у міському Будинку культури пройшов заключний концерт першого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя» минулими вихідними.
У фойє Будинку культури проходили виставки, які промовисто засвідчували, наскільки багата Роменщина працьовитими і майстровитими людьми. Це, зокрема, роботи майстрів  декоративно-прикладного мистецтва. Вироби з дерева, вишивки, твори з живопису створили позитивний настрій до початку концерту.
Зі словами привітання з нагоди звітного концерту виступили: міський голова Микола Калашник та головний спеціаліст управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Тетяна Коршак.
На сцені своє виконавське мистецтво демонстрували кращі учасники художньої самодіяльності. Гучними оплесками зустрічали глядачі кожен аматорський колектив, повторюючи за ними слова вже улюблених пісень. Публіка змогла оцінити виступи не тільки народних аматорських колективів та виконавців зі стажем, а й новостворених ансамблів та, ще не всім відомих але талановитих вокалістів.
Роменщина може гордитися і юними талантами! Дитячі колективи Роменської дитячої музичної школи, центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю привітали глядачів запальними танцями, оригінальними хореографічними композиціями та майстерним виконанням пісенних творів.
За підсумками першого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя» грамотами обласної державної адміністрації - за високий професіоналізм, розвиток культури отримали:  керівник народного аматорського вокально- інструментального ансамблю сучасної та народної пісні «Зорецвіт» Надія Демченкова,  керівник хореографічного колективу ЗОШ № 7  “Імпульс” Алла Нікітенко.
Грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради — за високий професіоналізм та з нагоди закриття першого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю нагороджено: заступника директора Роменського міського Будинку культури Тетяну Литвиненко, колектив спортивного бального танцю СЗОШ № 1 ім. П.І.Калнишевського “Реверанс” (керівники Людмила Донецька, Роман Атаманов), вчителя музики СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського Ларису Вовненко, солістку Роменського міського Будинку культури Ліану Лакіза.
Останній акорд фестивалю пролунав, але попереду в учасників художньої самодіяльності ще багато творчих конкурсів і фестивалів, бо пісня споконвіку була і залишається невід'ємною частиною життя нашого українського народу. І Роменщина колоритно вписує свою яскраву сторінку у загальну культурну спадщину області, про що промовисто засвідчив фестиваль.Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

3
3