Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Дочекалися! Вручені 5 ордерів на квартири
Дочекалися! Вручені 5 ордерів на квартири
Тандем-пресс
Середа, 02 січня 2013, 21:39      Ромни, Сумська область
Дочекалися!  Вручені 5 ордерів на квартириУ  Роменській міській раді 24 грудня відбулось урочисте вручення ордерів на квартири. П'ять довгоочікуваних одно- та двокімнатних квартир дочекалися своїх власників. 
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 року за № 503 “Про порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни” ордери на квартири по вул. Руденка, Коржівська, Гетьмана Мазепи отримали  інваліди війни, а саме: Швидько Олександр Володимирович, Дядечко Микола Григорович, Гадяцький Євген Якович, Король Владислав Григорович, Ткачов Кіндрат Дементійович.
Зі сльозами на очах деякі тримали довгоочікуваний папірець. Як розповіла керівник відділу обліку та розподілу житла Беспальча Ніна Олексіївна, люди, які отримали квартири стояли на квартирному обліку з 1968-1994 років. І завдяки, клопіткій та оперативній праці міської влади на виділені кошти були придбані квартири.
“Приємно виконувати таку почесну місію. Добре, що існує ряд програм та постанов, котрі дозволяють надавати квартири тим людям, які роками чекають на житло”, - говорить міський голова, вручаючи завітні ордери.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41